Papara kart gelmiyor

Ne zaman kalktı bilmiyorum. Ama sözleşmeli hesap olması için evine istemen gerekiyor olabilir. Marketten aldığın Black Card ile olur mu tam emin değilim.

Lite Card oluyor işte o. Black Card'ı alırken imza atıyorsun o zaman sözleşmeli oluyor hesabın. Yani gidip alsam bir işe yaramayacak.

Ne zaman kalktı bilmiyorum. Ama sözleşmeli hesap olması için evine istemen gerekiyor olabilir. Marketten aldığın Black Card ile olur mu tam emin değilim.
Bana 1 veya 1.5 ay gibi bi sürede gelmişti marketlerden kart alın isterseniz teknosadan almıştım ben ilk papara kartımı sonra siparişi beklemiştim sizde öyle yapın isterseniz

Papara'yı son kez tekrar arayıp biraz daha zorlayacağım. Oldu oldu. Olmazsa yapacak bir şey yok.

Tekrar başvuru yaptılar. Yine anadolunet. Şaşırmadım. Eğer bu sefer de gelmesse aylık olarak arayıp iptal ettirip tekrar başvuracağım. Şirket zarara girsin.

Son düzenleme:
Sıkıntı çeken bayağı fazla Papara kargo olayını çözemedi bir türlü. Bana 3-4 günde geldi aylardır gelmeyen çok adam var.

Umarım gelir. Eğer gelmesse şimdiye kadar benimle konuşan müşteri temsilcilerinin isimlerini aldım. Papara müşteri hizmetleri binasını basıp ilk önce onlardan başlayarak hepsini öldüreceğim (!). İyi akşamlar.

Aileme söyledim gidelim banka hesabı açtıralım diye. Uğraşmamak için babam gitti kendi hesabı üzerinden benim adıma ek kart çıkardı. Kredi kartı olduğu için parada çekemiyorum.

Veli onay sürecine tâbi isen ve velinde sözleşmeliyse kurye beklemene gerek yok. NFC destekli bir cihaz üzerinden hesabına giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğini kullanabilirsin. Kartıda anlaşmalı satış noktalarından alıp kullanabilirsin.

Velin, sözleşmeli değilse velin içinde aynı durumu deneyebilirsin. Normalde bu seçenek 18 yaş altınaydı ama yakın zamanda 18 yaş üstü olup bu seçeneği açılan birkaç kişi ile karşılaşmıştım.

Geri
Yukarı