Papara kart kimlik kartını okumuyor

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller.

Papara hesabımı açtım Black kart için üyelik onaylama gerekiyormuş. Bunun üzerine uygulamada gösterilen adımları uyguladım fakat kimlik doğrulama kısmına geldiğimde tam kareyi doldurmasına rağmen bir anlığına sonraki sekmeye geçip geri fotoğraf çekme yerine geri atıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

Herkese iyi sosyaller.

Papara hesabımı açtım Black kart için üyelik onaylama gerekiyormuş. Bunun üzerine uygulamada gösterilen adımları uyguladım fakat kimlik doğrulama kısmına geldiğimde tam kareyi doldurmasına rağmen bir anlığına sonraki sekmeye geçip geri fotoğraf çekme yerine geri atıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.
Eğer mümkünse başka bir cihazda dene. Mümkün değilse Papara müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getir. Yardımcı olurlar.

Aynı sorunu bende yasadım Papara internet sitesinden kendin girebiliyorsun bilgilerini o şekilde yap

Herkese iyi sosyaller.

Teşekkürler

Geri
Yukarı