Çözüldü Papara kimlik kartını okumuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba,

Papara hesabı açtım. Ama Kimlik kartını onaylamaya çalıştığımda kartı çerçeveye sığdırmama rağmen okumuyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm. Tam mail gönderecektim aklıma başka bir telefonda denemek geldi ve başka telefonda deneyince çözüldü. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Merhaba,

Papara hesabı açtım (yaşım 15). Kimlik kartını onaylamaya çalıştığımda kartı çerçeveye sığdırmama rağmen okumuyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Uğraşma kardeşim, direkt kimlik bilgilerini gir. Bunun için konu mu açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Uğraşma kardeşim, direkt kimlik bilgilerini gir. Bunun için konu mu açılır?
Onaylamaya kalktığımda sadece kamera ile kimlik kartını çekme kısmı açılıyor. Ayrıca yapamadığım bir sorun hakkında konu açınca seni ne rahatsız ediyor?

Onaylamaya kalktığımda sadece kamera ile kimlik kartını çekme kısmı açılıyor. Ayrıca yapamadığım bir sorun hakkında konu açınca seni ne rahatsız ediyor?
Kardeşim annenin veya babanın e devletine girebilirmisin? Bak ben bu kredi kartları hakkında çok tecrübeliyim forumdada yardım ediyorum herkese o yüzden sadece söyle girebiliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı