Papara kart, muazzam kart gönderme hızı

troyn666

Hectopat
Merhaba, her zaman kargocuları eleştirmek kötülemeye hiç gerek yok işini iyi yapanları da biraz övmek lazım Papara'nın kargoya verdiği ürünü bana ulaştırma süresi.

Screenshot_20231215_180635_Chrome.jpg

Bugün 15 Aralık oldu ve daha teslim edilmedi muazzam süre emekleri için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara için ideal bir süre bu arada. Aylarca bekleyenler bile var. Bana 3 haftada gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Merhaba, her zaman kargocuları eleştirmek kötülemeye hiç gerek yok işini iyi yapanları da biraz övmek lazım Papara'nın kargoya verdiği ürünü bana ulaştırma süresi.

Eki Görüntüle 2053673

Bugün 15 Aralık oldu ve daha teslim edilmedi muazzam süre emekleri için teşekkür ederim.

2020 gibi ilk kez sipariş ettiğimde 1 ay geçmeden elimde olmuştu, bu yaz yine sipariş etmiştim yine 1 aydan önce elime gelmişti, şu Papara'nın kargosuyla sorun yaşamayan sayılı insanlardanım sanırım.

Eki Görüntüle 2053673

Bana 3 günde arkadaşıma 4-5 günde gelmişti. Konumu güzel yerlerde daha hızlı ulaştırıyorlar sanırım.

Eki Görüntüle 2053673

4 ayda gelmişti bana.

Kurye beni arayıp adresimi sormuştu tarif ettim yarın geleceğim dedi 1 ay bekledim iptal oldu. En son Hepsiburada'dan aldım 1 günde elime ulaştı. Berbat bir sistemi var papara'nın.

Geri
Yukarı