Papara kart teslim edilemedi

falconn32

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün 1 buçuk saat önce Papara kart teslim edilemedi dedi. Fakat kimse aramadı veya kapıyı çalmadı. Kargo firması jetlogi isminde bir firma ve konumu çok uzak. Ne yapmam lazım arasak tekrar getirirler mi? Oraya kadar gitmem pek mümkün görünmüyor. Sizce iptal falan mı etsem kartı veya iptal ediliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 2 kart teslim edilmedikten sonra istediğim 3. kartım bana da sayısız iletişim çabalarımdan sonra 6. ayın sonunda teslim edildi. Topluluk sayfasına konu açmanı öneririm. Yada müşteri hizmetlerini ara.

İlk 2 kart teslim edilmedikten sonra istediğim 3. kartım bana da sayısız iletişim çabalarımdan sonra 6. ayın sonunda teslim edildi. Topluluk sayfasına konu açmanı öneririm. Ya da müşteri hizmetlerini ara.

Müşteri hizmetlerini arasam tekrar getirirler mi? Bir de getirmezlerse bu kartı nasıl iptal edebilirim şu an Papara uygulamasında teslim edilemedi yazmıyor. Sadece jetlogi firmasında öyle yazıyor.

Müşteri hizmetleri tek çözüm yolu. Fakat onlar da o kadar uzun sürede ilgileniyor ki ininal gibi şeyler kullanmaya başladıgınızı fark ediyorsunuz.

Agt vakası mı hocam 🤠
3 farklı firma, karalamamak için isim vermeyeceğim. Başka müşteri ile aynı 3 marka ile daha önce de çalıştım ama böyle teslim edilmemezlik olmamıştı hiç.

Müşteri hizmetlerini arasam tekrar getirirler mi? Bir de getirmezlerse bu kartı nasıl iptal edebilirim şu an Papara uygulamasında teslim edilemedi yazmıyor. Sadece jetlogi firmasında öyle yazıyor.
Müşteri hizmetleri iptal ediyor o kartı. Tavsiyem sosyal medyalardan mesaj atman, müşteri hizmetlerini araman ve Topluluk adlı forumlarına şikayet oluşturman.

3 farklı firma, karalamamak için isim vermeyeceğim. Başka müşteri ile aynı 3 marka ile daha önce de çalıştım ama böyle teslim edilmemezlik olmamıştı hiç.

Müşteri hizmetleri iptal ediyor o kartı. Tavsiyem sosyal medyalardan mesaj atman, müşteri hizmetlerini araman ve topluluk adlı forumlarına şikayet oluşturman.

Hocam kargoyu pazartesi tekrar arayacağım fakat kart gelmezse ne yapabilirim iptal etmek için uygulamadan etmem lazımmış. Kartı daha aktif etmedim. İptal etmeme gerek var mı? Üstünde ad soyad yazıyor. Veya kargo şirketi bu kartı ne yapar geri Papara'ya mı yollar?

Son düzenleme:
Hocam kargoyu pazartesi tekrar arayacağım fakat kart gelmezse ne yapabilirim iptal etmek için uygulamadan etmem lazımmış. Kartı daha aktif etmedim. İptal etmeme gerek var mı? Üstünde ad soyad yazıyor. Veya kargo şirketi bu kartı ne yapar geri Papara'ya mı yollar?
Papara müşteri hizmetlerini ara onlar iptal eder.

Papara müşteri hizmetlerini ara onlar iptal eder.

Az önce Papara'dan bildirim geldi gecikme için üzgünüz diye. Sonra kurye firması da teslim edilemedi yazısını kaldırıp teslimat şubesinde yazdılar. Sanırım yanlışlıkla dediler öyle. Aramaya gerek kalmadı gibi şu an için.

Geri
Yukarı