Papara kart para yükleme işlemi

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an Param kart kullanmaktayım, mükemmel fakat bir çok yerde geçmemesi canımı sıkıyor.

Papara karta geçmeyi düşünüyorum, ininal istemememin sebebi içine attığım parayı çekememem, ne demek ya ?

Anladığım kadarıyla papara karta para atarken kartı ATM'ye sokmuyoruz, iban tarzı bir kod giriyoruz.

Asıl soru ise hangi ATM'lerde çalışıyor ve para atıldığında ne kadar süre alıyor ?

Ekstra: Enpara'ya yaşım yetmemekte.

Papara kartın 5 ve 10 liralık iki farklı hali var. Para çekme özelliği olan kart 10 lira ve kendi sitesinden alıyorsunuz, evinize bir sözleşmeyle birlikte geliyor. Ben 5 liralık olanı kullanıyorum ve para atıldıktan sonra 10 dk civarında hesaba geçiyor.

Ek Açıklama 2019-06-08 000518.png
Ek Açıklama 2019-06-08 000616.png

Para nasıl çekiliyor? ATM'den çekilebiliyor mu?
Kendi sitesinde Papara hesabından banka hesabına aktarabildiğimizi gördüm.
Düzenleme: Nasıl çekileceğini buldum sanırsam banka hesabımız olmadan para çekemiyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Para yüklerken cidden 5 TL komisyon mu alıyor? Güzel kartmış 🙁
1 sene önce 5 TL ücret kesiyormuş. Şimdi sadece para çekmek için 1 TL ücret kesiyor. Onun dışında herhangi bir ücret talep etmiyor.
Daha bugün 15 lira yükledim ve hiç para kesilmedi🙃
50.000 TL harcama limiti tek seferde harcama için mi toplam harcama için mi?

Son düzenleme:
Papara kartın 5 ve 10 liralık iki farklı hali var. Para çekme özelliği olan kart 10 lira ve kendi sitesinden alıyorsunuz, evinize bir sözleşmeyle birlikte geliyor. Ben 5 liralık olanı kullanıyorum ve para atıldıktan sonra 10 dk civarında hesaba geçiyor.
Peki kartı ATM'ye sokup para yükleme yapabiliyor muyuz ? Bir kaç video buldum anladığım kadarı ile sadece Garanti ATM'lerinden kartla yükleyebiliyoruz.
Para nasıl çekiliyor? ATM'den çekilebiliyor mu?
Kendi sitesinde Papara hesabından banka hesabına aktarabildiğimizi gördüm.
Düzenleme: Nasıl çekileceğini buldum sanırsam banka hesabımız olmadan para çekemiyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 sene önce 5 TL ücret kesiyormuş. Şimdi sadece para çekmek için 1 TL ücret kesiyor. Onun dışında herhangi bir ücret talep etmiyor.

50.000 TL harcama limiti tek seferde harcama için mi toplam harcama için mi?
ATM'ye sokarak yükleme oluyor mu ?

Peki kartı ATM'ye sokup para yükleme yapabiliyor muyuz ? Bir kaç video buldum anladığım kadarı ile sadece Garanti ATM'lerinden kartla yükleyebiliyoruz.

ATM'ye sokarak yükleme oluyor mu ?
Var ve ülkemizde bulunan her ATM ile oluyor. Yükleme konusunda sorun yok.
İzlediğim bir videoda arkadaş Akbank'tan yapıyordu örnek olarak.

Var ve ülkemizde bulunan her ATM ile oluyor. Yükleme konusunda sorun yok.
İzlediğim bir videoda arkadaş Akbank'tan yapıyordu örnek olarak.
Kartı hepsiburada'dan alsam olur mu ? IBAN ile falan uğraşmak istemiyorum, gelince tanımla yapacağım sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı