Papara kart pazar günü gelir mi?

Ayrıca şu ana kadar telefonuna mesaj gelmediyse bugün geleceğini zannetmiyorum. Genellikle sabahları dağıtıma çıkarken dağıtım yapacakları tüm alıcılarına SMS yolluyorlar.
Zaten dağıtımda gözükmüyor herhalde yarın dağıtıma çıkar. Teşekkürler bilgi için. Gelişme olursa sizi bilgilendiririm.

Sen bilmiyorsan neden cevaplıyorsun o zaman? Ayrıca biz nerden bilebiliriz değil, ben nerden bileyim desen daha doğru olurdu.

Şubeden şubeye çalışma saatleri farklılık gösterir mi, bilmiyorum. Ancak ben Pazar günü teslim almıştım.
Alıntında anlaman gereken yerleri işaretledim kardeşim. Ben de Papara Black kart kullanıyorum ve ne zaman geleceği belli değil herkesin cevapladığı üzere de bu anlaşılıyor. Arkadaşa izleyebileceği en kesin sonucu açıklamasıyla beraber yazdım. Sana da bu açıklama yeterli olacaktır. Ortalama 10 gün ancak erken ve geç gelme şansı da var. AGT bölgeye göre kurye gönderen bir firma. Kendi bölgen ve çevre bölgelerin yoğunluğuna göre teslimat değişkenlik gösterecektir.

Alıntında anlaman gereken yerleri işaretledim kardeşim. Ben de Papara Black kart kullanıyorum ve ne zaman geleceği belli değil herkesin cevapladığı üzere de bu anlaşılıyor. Arkadaşa izleyebileceği en kesin sonucu açıklamasıyla beraber yazdım. Sana da bu açıklama yeterli olacaktır. Ortalama 10 gün ancak erken ve geç gelme şansı da var. AGT bölgeye göre kurye gönderen bir firma. Kendi bölgen ve çevre bölgelerin yoğunluğuna göre teslimat değişkenlik gösterecektir.
Konu altınta tartışmaya gerek yok. Ayrıca şubeden şubeye çalışma saatleri farklılık gösterir mi, bilmiyorum yazdım. :) Pazar günü çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum yazmadım. :)

Konu altınta tartışmaya gerek yok. Ayrıca şubeden şubeye çalışma saatleri farklılık gösterir mi, bilmiyorum yazdım. :) Pazar günü çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum yazmadım. :)
Bana cumartesi günü gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Büyük ihtimalle pazartesi elinizde olur ama.
Bugün dağıtıma çıkarıldı diyor. İnşallah gelir bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı