Papara Kart Tamamen Ücretsiz Oldu

Papara Kart, 30 Ekim 2019 itibariyle tamamen ücretsiz oldu. Ayrıca aylık/yıllık ücret kesilmeyeceği açıklandı. Benim gibi ininal'den başka kart arayanlar deneyebilir. Çipli kart alırsanız para çekme imkanınız da oluyor.

as.jpg

bende chipli kart istedim kredi kartımı girdim 1 tl kesti geri iade etti bakalım inşallah kart ücreti bilmem neyleri kesmez görecez bakalım

Nerede satılıyor o zaman bu kart?🤠
Ben ihtiyacımı göreceği için çipsiz kartı D&R'dan almıştım. Gayet memnunum, ihtiyaçlarım doğrultusunda işimi görüyor.

Çipli veya çipsiz almaya sitesinden farklarına bakarak karar verebilirsiniz. Daha aşağıda da nereden alabileceğinizi görebilirsiniz.

Tabi ki bahsetmem gereken en güzel özelliklerinden biride yapılan kampanyalar.

Steam yaz indirimlerinde -emin olmamak kaydıyla fiyatlar yaklaşık veriyorum- 25 TL harcamada 10 TL iade veriyordu. Okullar açıldıgında kırtasiye ürünlerinde yapılan harcamalarda iade veriyordu. Bunun gibi özel günlere yapılan indirimler mevcut. Şu an yanlış hatırlamıyorsam restaurantta 75 TL ve üzeri harcamada 25 TL, Teknosa'da 100 TL'de 10 TL, sinemada "Yarısı Bizden" gibi iade kampanyaları var.

Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almanız için onunda linkini aşağıya bırakacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı