Papara kart yanımda olmadan ATM'den para çekebilir miyim?

Arkadaş size Papara kart yanımda olmadan para çekebilir miyim diyor. Siz arkadaşa Tosla hesabı açmasını söylüyorsunuz, ayrıca mesajıma kızgın atıyorsunuz yakıştıramadım.

Tek bir soru, mesajı tam okudun mu? Okuduysan ne yapmasini istediğimi anladın mı? Adam sana para çekeceğim diyor daha sen para yatırmayı anlatıyorsun.

Tamamdır, deneyeceğim.
Telefonunuz nedir?

@Mert340752 gelişmelerden haberdar edin.

Son düzenleme:
Tek bir soru, mesajı tam okudun mu? Okuduysan ne yapmasini istediğimi anladın mı? Adam sana para çekeceğim diyor daha sen para yatırmayı anlatıyorsun.

Telefonunuz nedir?

@Mert340752 gelişmelerden haberdar edin.

Telefon Oppo Reno Z.

Hocam ben bugün Akbank ATM'ye gittim, kartsız para çekmeye bastım benden referans kodu istedi, ne oluyor o nereden alabilirim?

Telefon Oppo Reno Z.

Hocam ben bugün Akbank ATM'ye gittim, kartsız para çekmeye bastım benden referans kodu istedi, ne oluyor o nereden alabilirim?
Tosla'yı aç ve giriş sayfasındaki QR işlemleri butonuna tıkla veya Tosla'ya gir ve en sağ üstteki QR ikonuna tıkla çek butonuna tıkla qr kodu okut. 10 ve 10'un katları çekilebilir.

Telefon Oppo Reno Z.

NFC desteği var, toslaya para aktardiktan sonra dediğimi yapıp telefon ile ödeyebilirsiniz temassız olarak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı