Papara karta aktarılan para gelmedi

ktysa

Centipat
Yer
Herhangi Bir Yer
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Daha önce bununla ilgili bir konu açmıştım.
Orada cevabımı almıştım. Aktarılmayan para geri hesabıma aktarılacağını söylemişlerdi ama aradan çok uzun bir zaman geçmesine rağmen para ne Papara kartta ne de kredi kartında. Bu paralara ne olacak? Bilen biri yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parayı gönderirken Papara hesap numaranızı yazdınız mı? Kendi adınıza kayıtlı banka hesabından atmanız lazım.

Papara'ya bankadan para atmaya çalışıyorsan hem Papara hem de banka hesabı aynı kişinin üstüne olması lazım daha önce yaşadım ve Papara ile konuştum bankamla konuşmamı söylediler bankada parayı hemen iade etti farklı bir bankadan atmış olabilir misin?

2 sonuç var. 1. yanlış hesaba aktardınız(ben böyle yapmıştım). 2. bankanızla ilgili bir sorun var.

IBAN doğru 2. bankada gönderildi diyor.
Parayı gönderirken Papara hesap numaranızı yazdınız mı? Kendi adınıza kayıtlı banka hesabından atmanız lazım.

Öyle yaptım ama başka bir kredi kartıyla denedim olmadı bende paraya ne olacağını merak ediyorum.
Papara'ya bankadan para atmaya çalışıyorsan hem Papara hem de banka hesabı aynı kişinin üstüne olması lazım daha önce yaşadım ve Papara ile konuştum bankamla konuşmamı söylediler bankada parayı hemen iade etti farklı bir bankadan atmış olabilir misin?

Bunu da bir deniyeyim.

Parayı attığın kişi senın kartın mı? Değil ise atamıyorsun.

Yalan bilgi. Halkbank, ziraat bank, İş Bankası kartlarından kendi Papara'ma başarılı aktarım çok kez yaptım. Diğer kartlar benim üstüme değildi.

IBAN doğru 2. bankada gönderildi diyor.

Öyle yaptım ama başka bir kredi kartıyla denedim olmadı bende paraya ne olacağını merak ediyorum.

Bunu da bir deniyeyim.

Banka ile iletişime geçin ve para iadesi alın.

Geri
Yukarı