Papara kartı ATM yuttuktan sonra yeni Papara kart sipariş edilir mi?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün 15.30 civarı ATM Papara kartımı yuttu, kartta bir miktar para var. Kartı iptal edip yeni bir kart alabilir miyim Papara Black karttan?

Yada papara lıte alıp aktıve etsem parayı çekip black kartı iptal etsem olurmu ?

Hocam kartı geri almayı denemediniz mi?
Hocam ATM de bekledım vs güvenliğe soyledım müşteri hizmetlerini arayın dedi benim için kart önemli değil parayı almam lazım uygulamadan temassızı kapattım.

Black kart değilde yeni tasarım kartlardan alabilirsin. Black karttan tek farkı ismin yazmaz.
Hangisi hocam Batman ise o 75₺

Evet, müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatırsanız yutulan kartı iptal edip yeni bir kart gönderebilirler.

Müşteri hizmetlerini aramadan ben uygulamadan kartı kapatabiliyorum. Sadece Papara Lite kart alsam şoktan vs ATM'den parayı çekebilir miyim?

Hangisi hocam Batman ise o 75₺
Artık kartlara renk özelliği geldi. Yani siyah renk kart alırsanız kartınız "Black Card", beyaz renk kart alırsanız da "Gray Card" oluyor. Özellikleri tamamen aynı sadece renk seçenekleri mevcut.

Evet, tabii ki. Papara Lite kartı alıp uygulamaya tanımlarsanız alırsınız.
Lite kart kalktı.

Arkadaşlar bugün 15.30 civarı ATM Papara kartımı yuttu, kartta bir miktar para var. Kartı iptal edip yeni bir kart alabilir miyim Papara Black karttan?

Yada papara lıte alıp aktıve etsem parayı çekip black kartı iptal etsem olurmu ?
Kartı iptal edip alabilirsin. Müşteri hizmetlerine falan gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı