Papara kartı gelmiyor

httpsemre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Papara kartım aylardır gelmiyor. Kaç defa hem AGT'nin hem Papara'nın müşteri hizmetlerini aradim, Twitter'dan bile yazdım, hiçbir şekilde kartım adresime ulaşmıyor. Ne yapmam gerekiyor da bu kart bana gelecek?

Merhaba,

Papara kartım aylardır gelmiyor. Kaç defa hem Agt'nin hem Papara'nın müşteri hizmetlerini aradim, Twitter'dan bile yazdım, hiçbir şekilde kartım adresime ulaşmıyor. Ne yapmam gerekiyor da bu kart bana gelecek?

Benim Papara ile sözleşme kartım tam hatırlamıyorum ama kartı göndermeleri için uzun süre beklemiştim üstüne unutmuştum kartımın geleceğini falan bundan sonra getirmezler falan diye düşünmüştüm ama getirdiler ve anlaşma yapıp verdiler kartımı.

Merhaba,

Papara kartım aylardır gelmiyor. Kaç defa hem Agt'nin hem Papara'nın müşteri hizmetlerini aradim, Twitter'dan bile yazdım, hiçbir şekilde kartım adresime ulaşmıyor. Ne yapmam gerekiyor da bu kart bana gelecek?

Beklemekten başka çareniz yok bana 1 haftada arkadaşıma 9 ayda geldi belli olmuyor (aynı şehirdeyiz)

Merhaba,

Papara kartım aylardır gelmiyor. Kaç defa hem AGT'nin hem Papara'nın müşteri hizmetlerini aradim, Twitter'dan bile yazdım, hiçbir şekilde kartım adresime ulaşmıyor. Ne yapmam gerekiyor da bu kart bana gelecek?
Bana 4 günde gelmişti ama süreler farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden beklemekten başka çareniz yok. AGT Kurye sorunlu bir firma.

Bana bankamatik kartının bile yenisi 5 aydır gelmiyor paparanın da gelmemesi normal. Bir çip sorunu var diyorlar 5 aydır kartsızım yurt dışı ve yurt içi alışverişinde de sorun yaşıyorum. Eski kartın kullanma tarihi geçince. Şuan Allaha emanet benim kart durumu.

Bana bankamatik kartının bile yenisi 5 aydır gelmiyor paparanın da gelmemesi normal. Bir çip sorunu var diyorlar 5 aydır kartsızım yurt dışı ve yurt içi alışverişinde de sorun yaşıyorum. Eski kartın kullanma tarihi geçince. Şuan Allaha emanet benim kart durumu.
Papara'nın kartları genelde bir hafta içinde basılıp ikinci haftada kargoyla şehrinize ulaşıyor. Asıl aylar süren macera AGT'nin canı ne zaman isterse o zaman getireceği bazen kapıdan döneceği kısımda başlıyor.

Bazen kartın gelmesi 4-5 ayı bulabiliyor. O yüzden beklemekten başka çareniz yok. En son bana da 3 ay sonra gelmişti kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı