Papara kartımdan Xbox para kesmiş fakat bir üyelik gözükmüyor

no.name.nb

Hectopat
Merhaba Microsoft bu sabah kartımdan 44, 99TL değerinde 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate çekmiş hesaplarımı kontrol ettim fakat herhangi bir satın alım söz konusu değil. Papara ile görüştüm 2 seçenek sundular ya kartımı iptal edip bu durum ile ilgilenecekler ya da karşı firma ile görüşüp para iadesi almamı söylediler kartımı iptal ettirmedim Microsoft ile iletişime geçmeye çalışıyorum fakat hafta sonu olduğu için telefonlar kapalı mail adreslerini de bulamadım. Para iademi nasıl alabilirim? Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Siz bir abonelik yapmadıysanız büyük ihtimalle kart bilgileriniz çalınmış iptal edince para iadesi alabilecekseniz iptal edin kartınızı para iadesi alamazsanız pazartesiyi beklemeniz lazım maalesef iadeyi alıp kartı iptal ettirmenizi öneririm.

Siz bir abonelik yapmadıysanız büyük ihtimalle kart bilgileriniz çalınmış iptal edince para iadesi alabilecekseniz iptal edin kartınızı para iadesi alamazsanız pazartesiyi beklemeniz lazım maalesef iadeyi alıp kartı iptal ettirmenizi öneririm.

Çalındığını zannetmiyorum çünkü Microsoft zaten Game Pass Ultimate almaya çalışıyordu otomatik ödeme ile ama para olmadığı için alamıyordu.

Çalındığını zannetmiyorum çünkü Microsoft zaten Game Pass Ultimate almaya çalışıyordu otomatik ödeme ile ama para olmadığı için alamıyordu.

Aboneliğinizi iptal etmediniz mi? O zaman pazartesiyi bekleyip para iadesi alın ondan sonra ise o bağlı olan Papara kartınızın Microsoft ile bağlantısını kesin sorununuz bu şekilde çözülür diye düşünüyorum.

Aboneliğinizi iptal etmediniz mi? O zaman pazartesiyi bekleyip para iadesi alın ondan sonra ise o bağlı olan Papara kartınızın Microsoft ile bağlantısını kesin sorununuz bu şekilde çözülür diye düşünüyorum.

1659781576914.png

28 Temmuz'dan beri satın almaya çalışıyor. Microsoft hesaplarımda bir üyelik gözükmüyor.

Eki Görüntüle 1476134

28 Temmuz'dan beri satın almaya çalışıyor. Microsoft hesaplarımda bir üyelik gözükmüyor.

Dediğim gibi Microsoft hesabına bağladığınız kart pazara kartınız ve bir sorundan dolayı Microsoft hesabınızdan para çekiliyor bundan dolayı bağlı olan kartı silip desteğe yazmanız gerekmekte çekilen paranın dekontunun galiba tam emin değilim ekran görüntüsünü alın sorununuz çozülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı