Papara karttan para çekilmiyor

YEKeren

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 15 yaşındayım ve babamın hesabını onaylatarak ve kendi hesabıma bağlayarak Papara kartını gönderdim ve yaklaşık 3 hafta sonra geldi. (o zamanlar sözleşmeli hesap hakkında bilgim yoktu sadece para yatır çek şeklinde oluyor zannetmiştim ve hesap onaylayınca her şeyin çözüleceğini sandım). Yaklaşık 4 ay önce para yatırmaya başladım ve 2000 TL birikti hep temmasız ödeme ile alışveriş yaptım hiç ATM'den para çekmedim yatırdım ve paraya ihtiyacım oldu ATM'ye gittim ve para çekmeye çalıştığımda ise "bir sorun yaşadık" diyordu ATM'den kaynaklı zannettik bir diğer ATM'ye gittiğimizde ise orada da aynı hatayı veriyordu sorunun bizden kaynaklı olduğunu anladık ve baktığımda "para çekmek için sözleşmeli hesaba geçmelisiniz diyordu" (benim bundan yeni haberim oldu) ayrıca QR kod ve IBAN gibi yöntemlerle de olmuyor sözleşmeli hesaba geçmek için yeni bir Papara kart sipariş etmem lazım ama onun için vaktim yok (3 hafta bekleyemem) ben kartın içinden parayı nakit olarak almak için ne yapmalıyım? Yardım edin.

Derdinizi Papara'ya neden anlatmıyorsunuz? En iyi çözümü elbette onlar bulacaktır.

1700929164647.png

Geri
Yukarı