Papara karttan para gönderememek

Adem Yerli

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba CarrefourSA'dan Papara gray Card aldım (Lite değil) ve aktifleştirdim. Buna rağmen Papara hesabım sözleşmeli olmadı, yardımedebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Merhaba CarrefourSA'dan Papara gray Card aldım (Lite değil) ve aktifleştirdim. Buna rağmen Papara hesabım sözleşmeli olmadı, yardımedebilir misiniz?

Hesabın sözleşmeli olması için Black Card'a sahip olmanız gerek yani üstünde adınızın yazmadığı hiçbir kart hesabınızı sözleşmeli yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsimsiz kartlarda sözleşme seçeneği bulunmuyor. Sizin satın aldığınız kart D&R tarzı mağazalarda satılan 5 TL'lik sözleşmesiz kart. Sözleşmeli moduna geçebilmek için 'Kart İste' kısmından Papara Black almanız gerek.

18 yaş altıysanız velinizi NFC ile sözleşmeliye geçirirseniz sizde otomatik sözleşmeli oluyorsunuz, Black kart olayı yok artık bilmeden yorum yapıp yanlış yönlendirme yapmayın.

Hesabın sözleşmeli olması için Black Card'a sahip olmanız gerek yani üstünde adınızın yazmadığı hiçbir kart hesabınızı sözleşmeli yapmıyor.

Bende de gray kart var ismim yazmıyor sözleşmeli hesaptayım istediğim kişiye para gönderebiliyorum neye dayanarak yazdınız hocam üstelik gray Card da Black Card ile aynı olay sadece renk farklı.

Bende de gray kart var ismim yazmıyor sözleşmeli hesaptayım istediğim kişiye para gönderebiliyorum neye dayanarak yazdınız hocam üstelik gray Card da Black Card ile aynı olay sadece renk farklı.

Bilmeden yorum yapıyor hocam ne olacak, ayrıca artık isme özel kartlar yok onu bile bilmiyor yorum yapıyor.

100 TL yatırmanız lazım kendinize ait bir karttan. Ya da Black Card sipariş etmelisiniz. Tabii onaylama yaparken 18 yaşın altındaysanız NFC yoluyla fotoğraflı bir kimlik kartı okutmanız lazım. Veliniz sözleşmeli olunca sözleşmeliye geçersiniz.

Geri
Yukarı