Papara kullanılmayan hediye kartı iadesi yapmıyor

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

08.05.2022 tarihinde Papara'dan anneler günü için ŞOK hediye kartı almıştım. Sonradan gördüm ki bu hediyeyi kullanmak için Papara hesabı gerekiyormuş. Saçmalık. Her neyse. Hediye kartının iade olabilmesi için: Hediye gönderilen kişinin Papara hesabı olmaması gerekiyormuş ve hediyenin açılmaması gerekiyormuş. Biz ikisini de yapamadık çünkü annemin Papara hesabı yok. Eğer bu şartlar yerine getirilirse 30 içinde otomatik iade olacağı yazıyor. Aradan yaklaşık 35 gün geçti ama ne gelen var, ne giden.

Mail attım, dönüş yapılacak deniyor yapılmıyor. Sikayetvar.com'a şikayet açtım, yine dönüş yapılacak dendi, yapılmadı.

Son düzenleme:
Kolay gelsin.

08.05.2022 tarihinde Papara'dan anneler günü için ŞOK hediye kartı almıştım. Sonradan gördüm ki bu hediyeyi kullanmak için Papara hesabı gerekiyormuş. Saçmalık. Her neyse. Hediye kartının iade olabilmesi için: Hediye gönderilen kişinin Papara hesabı olmaması gerekiyormuş ve hediyenin açılmaması gerekiyormuş. Biz ikisini de yapamadık çünkü annemin Papara hesabı yok. Eğer bu şartlar yerine getirilirse 30 içinde otomatik iade olacağı yazıyor. Aradan yaklaşık 35 gün geçti ama ne gelen var, ne giden.

Mail attım, dönüş yapılacak deniyor yapılmıyor. Sikayetvar.com'a şikayet açtım, yine dönüş yapılacak deniyor yapılmadı.
Papara pişmanlıktır. Mail vs. atmışsınız zaten yapacak bir şeyiniz kalmamış.

Papara pişmanlıktır. Mail vs. atmışsınız zaten yapacak bir şeyiniz kalmamış.
Deli ettiler ya. Papara'nın şu destek sistemini hiç sevmiyorum. Hiç çözüme odaklı bir desteğe sahip değiller. Her mail atışımda XX departmanına aktardık diyorlar. Onlardan da bayağı uzun zaman sonra yanıt geliyor.

Geri
Yukarı