Papara Metal Card hangi kargo ile gelir?

Herenhinsa

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rtx 3060 8Gb Twin
Amd Ryzen 5 5500
Corsair Vengeance 3600Mhz 16×2= 32Gb Ram
B450m-K II Anakart
Windows 11
Bugün Papara Metal Card stokları uzun zaman sonra yenilendi. Almayı düşünüyorum ama hangi kargo ile geleceğini bilmiyorum. PTT ile geliyorsa hiç uğraşmak istemiyorum. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AGT ile de geliyor olabilir. Benim normal kartımı 1 ay oldu hala getirmediler bir de sözde uğradık ulaşamadık diyorlar. AGT ise uzak dur😂

Bugün Papara metal Card stokları uzun zaman sonra yenilendi. Almayı düşünüyorum ama hangi kargo ile geleceğini bilmiyorum. PTT ile geliyorsa hiç uğraşmak istemiyorum. Bilgisi olan var mı?

Daha geçenlerde joker kart aldım PTT ile geldi. Sorun çıkmadı, neden PTT ile çalışmak istemiyorsunuz?

Agt ile de geliyor olabilir. Benim normal kartımı 1 ay oldu hala getirmediler bir de sözde uğradık ulaşamadık diyorlar. Agt ise uzak dur😂

Agt pişmanlıktır.

Daha geçenlerde joker kart aldım PTT ile geldi. Sorun çıkmadı, neden PTT ile çalışmak istemiyorsunuz?

Agt pişmanlıktır.

Black kartım agt ile gelmişti joker kartım da PTT ile geldi, Agt'de herhangi bir sorun yaşamadım hızlı geldi fakat PTT ile joker kartım gelirken eve gelmeden evde yoktunuz dediler ve şubeden almak zorunda kaldım benim o kadar vaktim yok. Tekrar aynı şeyler olacağını düşündüğüm için PTT ile çalışmak istemiyorum.

Selamlar AGT

Dosya Ekleri

• D6591E1A-AC65-4DCB-B1EF-60C106CC933A.png
    D6591E1A-AC65-4DCB-B1EF-60C106CC933A.png
    110,2 KB · Görüntüleme: 78
Bugün Papara metal Card stokları uzun zaman sonra yenilendi. Almayı düşünüyorum ama hangi kargo ile geleceğini bilmiyorum. PTT ile geliyorsa hiç uğraşmak istemiyorum. Bilgisi olan var mı?

Hocam şansa bağlı herkes agtden şikayetçi ama bana 10 günde geldi hatta evde yoktuk kapıya bırakmışlardı.

AGT, Papara konusunda kötü. Amazon siparişlerimi bazen AGT getiriyor ve hızlı getiriyor.

Geri
Yukarı