Papara Metal Kart ile tanışın

Artık koskoca Papara bu tür işler ile uğraşacağına EFT-havale almayı getirebilir mi? Hesap kendimi ait olmadıkça EFT-havale alamayacaksam ne anlama geliyor ki?

Harbi güzel görünüyor ama cidden öncelikleri bunlara vereceklerine yapılacak çok şey var.

Süresi bitince kırıp atılmaz.
Hiç sıkıntı değil, şu aletlerle keseriz.
1608846068340.png

Harika görünüyor. Black Card kullanıcısı olarak merakla bekliyorum.

Özel asistan falan olacakmış. Kart ücreti olmadan nasıl yapacaklar merak ettim. Özel asistan özelliği olan bir kredi kartı sahibi olmak istediğiniz zaman ödemeniz gereken yıllık kart ücreti minimum 450 TL zaten. American Express için konuşuyorum. Geldiği zaman görelim.

Süresi bitince kırıp atılmaz

Dökümhaneye veriyorsunuz hocam. Size kapı tutacağı yapıyorlar :D
Özel asistan falan olacakmış. Kart ücreti olmadan nasıl yapacaklar merak ettim. Özel asistan özelliği olan bir kredi kartı sahibi olmak istediğiniz zaman ödemeniz gereken yıllık kart ücreti minimum 450 TL zaten.

Mazur görün. Bizim köyde yoktu böyle şeyler. Özel asistan nedir acaba?

Mazur görün. Bizim köyde yoktu böyle şeyler. Özel asistan nedir acaba?
Papara şöyle demiş;
Kendilerine özel Papara asistanları finansal tüm ihtiyaçları için bir telefon uzakta olacak.

Nasıl bir yardım edebilir bilmiyorum ama AMEX gayet detaylı yardım ediyor. Bazı servisler ücretli fakat özel asistan dediği zaman karşılaştırılacak başka bir şey bulamadım. Sektörde E-Para hizmeti verip asistana sahip olabileceğiniz tek kurum Papara sanırım. Karşılaştıramıyorum.

Geri
Yukarı