Papara metal kartın verileceği kişiler neye göre belirleniyor?

Hocam büyük ihtimal istesenizde alamayacaksınız çünkü sadece 1000 tane olacak ve herhangi bir şekilde satın alınamayacak. @aydos komik bir şey varsa söyleyin beraber gülelim.

Yanlış bilgi vermişsiniz ona güldüm. Kartı alabileceğiz ve kartı 1000 kişi kullanmayacak. Şu an 1000 kişi kullanıyor. Ardından açılacak ve alabileceğiz. Zaten parayla satın alınmıyor. Satın alma kelimesine güldüm. Kötü bir niyetim yoktu :).

Galiba açıklamayı yanlış okudunuz. Şu anlık kapalı beta da 1000 kişi ile sınırlı olup, daha sonra herkese açılacak yazıyor.

Böyle bir açıklama daha var videoyu izleyemedim boş bir vaktimde izleyeceğim.

Dosya Ekleri

• 59ECC562-673E-442F-9B86-25498169A0BA.jpeg
    59ECC562-673E-442F-9B86-25498169A0BA.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 151
Ben muhtemelen yavaş yavaş Papara'yı bırakabilirim, hem zaten Hepsiburada ile cashback anlaşmasını sonlandırıp GittiGidiyor ile yaptığı cashback anlaşması benim moralimi bozdu açıkçası çünkü ben en çok Hepsiburada'yı kullanıyorum. Bir de getir, banabi gibi Online marketlerdeki cashback sistemi Tosla'da var bu yüzden Tosla bence birazdaha iyi.

Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Herkese açılacak kart sonradan. Sadece şu anlık 1000 kişi kullanabiliyor. Daha sonra bize de açılacak.

Kartla ilgili bir sıkıntı oldu mu kartınızı makasla kesin yenisini yollayalım diyor bankalar, acaba bu kartta ne yapacaklar? :D. Şaka bir yana diğer bankaların da geçmesi gereken bir şey. Hoş duruyor ve çoğu kişinin kartları bükülüyor plastik yapıdan dolayı.

Böyle bir bilgi daha var hocam.

Papara Blog'da verilen bilgiler sadece şu an 1000 kişi kullanabileceği, daha sonradan herkese açılacağı yönünde. Ona güvenerek söylüyorum. Attığınız bilginin doğru olup olmadığını bilmiyorum fakat evet öyle de olabilir. Fakat şu an dediğim gibi.

Arkadaşlar web sitesinde olmayan fakat burada ceo nun açıkladığı bir şey var.
Papara metal kart paparanın değerli olduğunu düşündüğü müşterilerine verilecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Herkese açılacak kart sonradan. Sadece şu anlık 1000 kişi kullanabiliyor. Daha sonra bize de açılacak.
Fark ettim, ama bence papara'nın cashback'ten kaybettiği bazı şeyler var. Hepsiburada ile anlaşmayı sonlandırıp gittigidiyor'u eklemesi benim gibi bir hepsiburada kullanıcısını üzdü. Hatta tosla'daki cashback getir ve banabi'de var papara'da yok o yüzden tosla bu konuda iyi bence, tosla'nın da biraz eksileri olabilir belki ama zamanla bu eksikleri giderecektir.

@Ya Da Sen De Hamsi Papara'dan kaynaklı olmayabilir aslında söylediğiniz olay. Anlaşabilmeleri için Papara ve Hepsiburada'nın da gönlü olması lazım. Belki Hepsiburada anlaşmak istememiştir. Ya da anlaşamamışlardır. Papara'nın bilerek anlaşmayı bozacağını sanmıyorum. Anlaşamadıkları için cashbacka koymamışlardır.

Geri
Yukarı