Papara nasıldır?

Papara'yla Bitcoin işine girmek normal bir banka veya kredi kartıyla girmekten farksızdır fakat Bitcoin'e girişmek bence mantıklı değil. En iyisi kuyumcudan altın alıp koy kenara.

BTC bu kadar büyük bir yükselişe girmiş iken, kart hakkında bir bilgim yok fakat BTC hakkında kesinlikle desteklediğimi bilmenizi isterim.

Hocam çok hızlı kar elde ediyor bugünlerde. Bu hafta alıp 2 hafta sonra duruma göre hareket etmek bence güzel olabilir. Altın şu sıralar düşüşde. Tekrar yükselişe geçmeden Bitcoin ile kar elde edip yavaştan yükselişe geçince hepsini altına çevirirsem bence çok zamanlı bir uygulama olur ve güzel kar elde ederim. Ne düşünüyorsunuz?

Haklısınız fakat sıkıntı şurada. Doğru dürüst çalışan, güvenilir bir Bitcoin al-sat sitesi yok. Varsa da çoğu zaman zarar ettiriyor. Ayrıca. Çok hakim değilseniz hisse alıp satmaya. En iyisi dediğim gibi fiziksel yoldur. Gidin bankadan dolar alın mesela. Fakat altın en iyisidir bence. Her şey göründüğü gibi değil. Mesela girin bir döviz sitesine. Btc al yazar, yanında da sat yazar. Atıyorum 500₺'lik alırım dersiniz. 1 hafta sonra yükselince satarım dersiniz fakat göründüğü gibi değildir.

Hocam çok hızlı kar elde ediyor bugünlerde. Bu hafta alıp 2 hafta sonra duruma göre hareket etmek bence güzel olabilir. Altın şu sıralar düşüşde. Tekrar yükselişe geçmeden bitcoin ile kar elde edip yavaştan yükselişe geçince hepsini altına çevirirsem bence çok zamanlı bir uygulama olur ve güzel kar elde ederim. Ne düşünüyorsunuz?
Binance sanırım Papara ile anlaşmıştı, en son Papara ile bakiye yükleyebiliyorduk direk.

Haklısınız fakat sıkıntı şurada. Doğru dürüst çalışan, güvenilir bir Bitcoin al-sat sitesi yok. Varsa da çoğu zaman zarar ettiriyor. Ayrıca. Çok hakim değilseniz hisse alıp satmaya. En iyisi dediğim gibi fiziksel yoldur. Gidin bankadan dolar alın mesela. Fakat altın en iyisidir bence. Her şey göründüğü gibi değil. Mesela girin bir döviz sitesine. Btc al yazar, yanında da sat yazar. Atıyorum 500₺'lik alırım dersiniz. 1 hafta sonra yükselince satarım dersiniz fakat göründüğü gibi değildir.
Btctürk devlet onaylı diye biliyorum. Oldukça güvenilir. Siz altın taraftarısınız anladığım kadarıyla. Bu arada ekonomiyi takip ederim çok iyi ama sadeve bankacılık konusunda yetersizdim. Yorumunuz için yine de sağolun hocam. Altın ve dolar işini zaten yapıyoruz aile olarak. Ben biraz da kendim para kazanmak istiyorum ve bitcoin şu an artıştayken ve ABD'deki olayları göz önüne alınca çok güzel bir ışık gördüm bitcoinde. Altın artana kadar bitcoin arttıktan sonra da altına veya dolara geçersem bence epey iyi bir kazanç elde ederim. Bitcoin'i güvenli liman gibi düşünürsek sizce mantıklı olur mu?

Ben bir de Paparayla bitcoin işine girmeyi düşündüm. Sizce mantıklı bir hareket olur mu?
Papara bu tarz işler için kullanılan bir platform. Güvenilir olmayan yerlerden almamanızı öneririm. Çok katılar bu konu hakkında, hatta para transferi hiç yapmayın. Direkt ban yeme ihtimaliniz var.

BtcTurk devlet onaylı diye biliyorum. Oldukça güvenilir. Siz altın taraftarısınız anladığım kadarıyla. Bu arada ekonomiyi takip ederim çok iyi ama sadeve bankacılık konusunda yetersizdim. Yorumunuz için yine de sağ olun hocam. Altın ve dolar işini zaten yapıyoruz aile olarak. Ben biraz da kendim para kazanmak istiyorum ve Bitcoin şu an artıştayken ve ABD'deki olayları göz önüne alınca çok güzel bir ışık gördüm Bitcoin'de. Altın artana kadar Bitcoin arttıktan sonra da altına veya dolara geçersem bence epey iyi bir kazanç elde ederim. Bitcoin'i güvenli liman gibi düşünürsek sizce mantıklı olur mu?

Evet BtcTurk olabilir. Siz bilirsiniz şansınızı denemekten zarar gelmez. Ben altın taraftarı değilim :D.Birkaç ay önce bu siteleri falan arattım internette de çok şikayet vardı. Altın daha somut bir şey en azından. Zaten o işi yapıyormuşsunuz. Küçük meblalarda deneyin bir Bitcoin'e yatırım yapmayı. Sonra sonuca göre bakarsınız.

Papara bu tarz işler için kullanılan bir platform. Güvenilir olmayan yerlerden almamanızı öneririm. Çok katılar bu konu hakkında, hatta para transferi hiç yapmayın. Direkt ban yeme ihtimaliniz var.
Nasıl para transferi yapmayayım? Hocam konuyu biraz açar mısınız? İlgimi çekti.

Evet BtcTurk olabilir. Siz bilirsiniz şansınızı denemekten zarar gelmez. Ben altın taraftarı değilim :D.Birkaç ay önce bu siteleri falan arattım internette de çok şikayet vardı. Altın daha somut bir şey en azından. Zaten o işi yapıyormuşsunuz. Küçük meblalarda deneyin bir Bitcoin'e yatırım yapmayı. Sonra sonuca göre bakarsınız.
Çok teşekkürler. Bir de ben 16 yaşındayım. Btctürk TC istiyor ve 18 yaş sınırı diyor. Sanırım Bitcoin'e giremiyorum. Babamın yada bir büyüğümün TC'si ile girme ihtimalim var mı? Yoksa kendi TC'm ile girebilir miyim? 18 yaş altı yatırımcılar var mı?

Çok teşekkürler. Bir de ben 16 yaşındayım. BtcTurk TC istiyor ve 18 yaş sınırı diyor. Sanırım Bitcoin'e giremiyorum. Babamın ya da bir büyüğümün TC'si ile girme ihtimalim var mı? Yoksa kendi Tc'm ile girebilir miyim? 18 yaş altı yatırımcılar var mı?

Babanızın izni olursa girin. İzin vermez ise kendi tc'nizi girmeyi deneyin. Olmuyorsa zaten kabul etmez.

Geri
Yukarı