Papara nasıldır?

Ben 1 senedir Netflix, Spotify; 2 aydır da Youtube ve Amazon Prime ödemelerini Papara ile sanal karttan yapıyorum. Hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca Youtube, Spotify, Netflix ödemelerinde ödemenizin yarısını size geri iade ediyor (Cashback özelliği).

Papara nasıldır?
Papara adamdır.

Para yatırma ve parayı harcamayı nasıl yapıyoruz?
ATM'lerden yatırıyorsun, sonra normal harcıyorsun.

Fiziksel kart temin etmek ücretsiz midir?
Evet, uygulama üzerinden Black kart sipariş edebilir ya da TeknoSA, Hepsiburada gibi yerlerden 5 TL'ye alabilirsiniz. Kartı aktif edince 5 TL geri yatıyor. Her türlü bedava.

Parayı harcarken ekstradan para kesiyor mu?
Hayır, cashback özelliğiyle para tasarrufu bile yapabiliyorsun.

Papara nasıl bir şekilde kar elde ediyor çünkü duyduğuma göre çok bonkör. Birden soyup soğana çevrilmek istemiyorum.
Yalan yok ben de bilmiyorum, ama güvenlidir yani.

Evet, uygulama üzerinden Black kart sipariş edebilir ya da Teknosa, Hepsiburada gibi yerlerden 5 Tl'ye alabilirsiniz. Kartı aktif edince 5 TL geri yatıyor. Her türlü bedava.

Arkadaş doğru söylemiş fakat uygulaması dışında 5 Tl'ye satın alırsan. Nakit çekme özelliği bulunmaz ve Papara Lite karttır dışarıda satılanlar. Papara Black kart en kapsamlısı ve o da uygulamasından alınıyor.

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben bir de Papara'yla Bitcoin işine girmeyi düşündüm. Sizce mantıklı bir hareket olur mu?

Papara'yla Bitcoin işine girmek normal bir banka veya kredi kartıyla girmekten farksızdır fakat Bitcoin'e girişmek bence mantıklı değil. En iyisi kuyumcudan altın alıp koy kenara.

Bu tarz ön ödemeli kartların kar etme sistemi yatırdığınız veya beklettiğiniz paraları Papara veya ininal veya herhangi bir X şirketi kullanıyor. Yani siz paparaya 100TL yatırdınız o parayı Papara kullanıyor ve arka planda kar ediyor hisseleri artıyor vb. Bütün kart şirketlerinde bu böyledir.
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ben bir de paparayla bitcoin işine girmeyi düşündüm. Sizce mantıklı bir hareket olur mu?
Ben de bugün düşünüyordum Bitcoin almayı fakat caiz olmadığını öğrendim.
Not: Herkesin kendi düşüncesi.

Papara'yla Bitcoin işine girmek normal bir banka veya kredi kartıyla girmekten farksızdır fakat Bitcoin'e girişmek bence mantıklı değil. En iyisi kuyumcudan altın alıp koy kenara.
Hocam çok hızlı kar elde ediyor bugünlerde. Bu hafta alıp 2 hafta sonra duruma göre hareket etmek bence güzel olabilir. Altın şu sıralar düşüşde. Tekrar yükselişe geçmeden bitcoin ile kar elde edip yavaştan yükselişe geçince hepsini altına çevirirsem bence çok zamanlı bir uygulama olur ve güzel kar elde ederim. Ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı