Papara "Onaylamaya çalıştığın çocuk sistem tarafindan onaylanmadı" hatası

Kayra Pasha

Femtopat
Daha fazla  
Velimin hesabindan onaylamaya çalışıyorum. Fakat bu hatayı alıyorum. Çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-25-13-51-03.png
    Screenshot_2024-05-25-13-51-03.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 92
Aslında sorun açık ve net.

Henüz Papara, çocuğunu kontrol etmemiş. Önce onun kontrol etmesi gerek demek ki.

Bu hesabı önceden açmıştım 1 yil kadar var, kontrol edilmemis olmasi mantigima yatmadi. Bundan ötürü sordum eger öyleyse yapacagim bir şey yok degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hesabı önceden açmıştım 1 yil kadar var, kontrol edilmemis olmasi mantigima yatmadi. Bundan ötürü sordum eger öyleyse yapacagim bir şey yok degil mi?

Hocam sorun çözüldü mü aynısı bende de var.

Sorunu çözebildiniz mi bende aylardır uğraşıyorum ilk başta kimlik istiyordu onda hata verdi şimdi de bu çıktı kafayı yedirtti resmen bu sözleşme olayı.

Sorunu çözebildiniz mi bende aylardır uğraşıyorum ilk başta kimlik istiyordu onda hata verdi şimdi de bu çıktı kafayı yedirtti resmen bu sözleşme olayı.
yok hocam hala çözüm bulamadım papara destek hizmetine mail de attım hesabınızı güncelledim kimlik doğrulaması yapıp velinizden onay alabilirsiniz dedi girdim hesaba ne güncelleme var ne kimlik onayı isteği hala çözemedim

Hocam sorun çözüldü mü aynısı bende de var.
yok hocam çözülmedi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı