Papara uygulaması ara sıra arka planda kamera kullanıyor

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Önceki aylar ile beraber bu 3. oldu. Kamera iznini açık bırakmıştım. Telefona bildirim olarak "Papara uygulamasının arka planda kamera kullanıldığı algılandı" bildirimi geliyor. Neden böyle oluyor?
Screenshot_20221104-073536_SecurityLogAgent.jpg

Toplamda 3 kez oldu. Bence bug değil.

Zaten hiçbir ücret ödemiyoruz uygulamaya, üstüne reklam falanda yok zaten. Bir şekilde para kazanmaları lazım tabii adamlarında. Para vereceğime odamın fotoğrafını veririm bana koymaz :D

Adamların her şeyi bedava bir de üstüne cashback veriyorlar. Düşünmek lazım...

Hocam. Kameraya bakıp ne diyecek :D. Büyük ihtimal firmalara sizin hakkınızda isabetli öneriler sunması için satıyor olabilir. Ama yüzle alakası nedir onu anlamadım. Cashback vb olaylar kullanıcı çekmek için.

Hocam. Kameraya bakıp ne diyecek :D. Büyük ihtimal firmalara sizin hakkınızda isabetli öneriler sunması için satıyor olabilir. Ama yüzle alakası nedir onu anlamadım. Cashback vb olaylar kullanıcı çekmek için.

Hocam bu adamlar nereden para kazanıyor? Şahsen ben görmedim herhangi bir işlem bedeli kesinti vs. Bir şekilde para kazanması lazım. Bence bilgileri de satıyordur, kameraya da bakıyordur, mikrofonu da dinliyordur.

Bu arada ben de Papara kullanıyorum bakarsa baksın FBI ajanı mıyız ne görebilir ki...

Hocam bu adamlar nereden para kazanıyor? Şahsen ben görmedim herhangi bir işlem bedeli kesinti vs. bir şekilde para kazanması lazım. Bence bilgileri de satıyordur, kameraya da bakıyordur, mikrofonu da dinliyordur.

bu arada ben de Papara kullanıyorum bakarsa baksın FBI ajanı mıyız ne görebilir ki...

Bu dediklerinizi telefonunuzu kurduğunuz anda otomatik gelen Google bile yapıyor. Böyle şeylere takılmayın. Adamlar yüzünüze bakıp ne yapacak :). Zaten T.C. Falan verdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı