Papara veli onayı NFC istiyor

swynZz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
9400 gt i5 4460 8 gb ram 240gb ssd gigabyte h81m s2v anakart
Papara veli onayı NFC istiyor fakat NFC yok telefonumda. Babamda falan var. İlla oradan yapmak zorunlu mu?

Evet çok saçma. Ben reşitim ve zamanında hesabımı onayladım. Adamlar benden bir daha onay istiyor. Bir de bu yetmezmiş gibi NFC onayı istiyor. NFC yok diyorum, NFC'li̇ telefondan yap diyor. NFC'li telefon bulmak zorunda mıyım diyorum, evet demiyor ama elimizden bir şey de gelmiyor diyor. Papara saçmalıyor.

Evet çok saçma. Ben reşitim ve zamanında hesabımı onayladım. Adamlar benden bir daha onay istiyor. Bir de bu yetmezmiş gibi NFC onayı istiyor. NFC yok diyorum, NFC'li̇ telefondan yap diyor. NFC'li telefon bulmak zorunda mıyım diyorum, evet demiyor ama elimizden bir şey de gelmiyor diyor. Papara saçmalıyor.

Evet hocam çok saçma ne alakası varsa artık.

O daha çok kesiyor :D aylık 3TL. Nays öneririm. Hiç komisyon yok.

Hiç duymadım 14 yaşındayım sıkıntı yaşar mıyım kendi tcmle falan girebilir miyim Papara'daki gibi ailemin T.C.'sini falan istermi nereden alırım kullanırım.

Hiç duymadım 14 yaşındayım sıkıntı yaşar mıyım kendi tcmle falan girebilir miyim Papara'daki gibi ailemin T.C.'sini falan istermi nereden alırım kullanırım.
Evet aile onayı istiyor. Onda NFC istiyor mu bilmiyorum ama ben yapmamıştım diye hatırlıyorum. Kartı daha çıkmadı ama bu ayın sonlarına doğru çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı