Papara vs İninal

Papara dünyanın her yerinde geçerli. Dolar,Euro ve Sterlin açabiliyorsun. Kart almak ücretsiz ve daha güvenli ve cashback özelliği var yani anlaşmalı olan yerlerde özel indirimler var. Papara'yla eczane alışverişlerde yaptığın ödemenin yarısını geri veriyor

Papara genç dostu bir kart. Sana Netflix, Spotify ve Eczane gibi giderlerde %50 cashback veriyor. Dünyanın her yerinde geçiyor, geçen AliExpress ile ödeme yaptım 25 dolar. İninial gibi ayda bir kullanım ücreti falan kesmiyor, uygulaması daha yenilikçi ve modern.

Düzeltme : Tekrardan Masterdcard olarak basmaya başlamışlar. 2-3 ay önce kuzenim aldı. Onun ki VİSA olarak basıldı.
Screenshot_2021-05-01-17-27-48-799_com.instagram.android.jpg

Bilmiyorsnız emin değilseniz bilgi vermeyin hocam. :)

Bilmiyorsnız emin değilseniz bilgi vermeyin hocam. :)
Hayırdır ne bu kin ? Senin karşılaştırman bile gereksiz. İninali söylüyorsun bilmiyorum diyorsun konuşuyorsun. Kuzenimin ki VİSA olarak basılmıştı. Resmini atayip seni burada rezil mi edeyim ? Ek olarak adamlar Masterdcarta döndülerse benim suçum mu ? Bukadar kinlenme. ;)

Papara'yı kargo dışında nereden alabilirim?
ATM'lerden para yüklenebiliyor mu?
Evet, Dün Garanti'den bugün İş bankasından yatırdım. Banka farketmiyor sanırım.
Hayırdır ne bu kin ? Senin karşılaştırman bile gereksiz. İninali söylüyorsun bilmiyorum diyorsun konuşuyorsun. Kuzenimin ki VİSA olarak basılmıştı. Resmini atayip seni burada rezil mi edeyim ? Ek olarak adamlar Masterdcarta döndülerse benim suçum mu ? Bukadar kinlenme. ;)
Benimde VISA olarak geldi.

İroni yapmıştım ama siz bilirsiniz tabikii.

İroni yapmıştım ama siz bilirsiniz tabikii.
Aynen rezil olunca ironidir kesin. Neyse iyi uçuşlar size.
Papara'yı kargo dışında nereden alabilirim?
ATM'lerden para yüklenebiliyor mu?
ATM'den para yükleniyor.
Kargo dışında CarrefourSA, Teknosa vb iş yerlerinden 5 TL'ye alabilirsiniz. İki farki var para cekememek, isminiz yazmaz. Karti kaydedince 5 TL'yi geri verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı