Papara vs Mastercard vs ininal

Kesinlikle Tosla ve Papara ikisine de al Tosla'ya birinin referans linki ile kaydol 3 lira bir yerden 3 lira harca 10 lira gelecek kartını sipariş ver Papara'da bedava o gelene kadar Tosla'yı kullan sonra beraber kullanırsın ikisinin de birbirini tamamlayan özellikleri var.

Papara. İninal diyen komisyonların %50 alıyordur net (böyle düşününce ininal diyesim geldi).
Papara evet biraz daha avantajlı ama İninal da o kadar öcü değil. Kullanıyorum ve ayda 2₺ dışında bir şey ödediğim de yok. Bütün düzeni İninal üzerinden kurmamış olsaydım Papara’ya geçebilirdim. Ama şuanki haliyle de bıraktıracak kadar büyük bir avantaj da sunmuyor gözümde. Yılda 24₺’yi de vermiş olayım n’apalım.

Papara evet biraz daha avantajlı ama İninal da o kadar öcü değil. Kullanıyorum ve ayda 2₺ dışında bir şey ödediğim de yok. Bütün düzeni İninal üzerinden kurmamış olsaydım Papara’ya geçebilirdim. Ama şuanki haliyle de bıraktıracak kadar büyük bir avantaj da sunmuyor gözümde. Yılda 24₺’yi de vermiş olayım n’apalım.
Her işlem yaptığımız sırada 2 Türk Lirası kesiyor. Ben niye boşu boşuna 2 Türk Lirasından olayım? Bir de kartı 5 Türk Lirası Papara ücretsiz+ ücretsiz teslimat yapıyor.

Papara evet biraz daha avantajlı ama ininal da o kadar öcü değil. Kullanıyorum ve ayda 2₺ dışında bir şey ödediğim de yok. Bütün düzeni ininal üzerinden kurmamış olsaydım Papara'ya geçebilirdim. Ama şu anki haliyle de bıraktıracak kadar büyük bir avantaj da sunmuyor gözümde. Yılda 24₺'yi de vermiş olayım n'apalım.

Kampanya yok bir yerden para çekebiliryor musun kolay kolay kullanışlı değil.

Geri
Yukarı