Papara vs Tosla

Papara daha güzeldir bende tavsiye ederim ve denemeni öneririm.
Papara daha kurumsal ama para yüklemek için sürekli ATM'ye gitmek zorundasın. Tosla'ya Şok Marketlerden para yüklenebiliyor. Bir de Papara Black Card'ın upuzun gelme süreci var. Markette satılan kartı ise para çekemediğin için iyi değil.

Hocam tüm ATM'lerde para yüklerken ücret yok. Para çekersen sadece Akbank ücretsiz.
500 TL'ye kadar ortak ATM'lerden yükleme ücreti yok. 500 TL aşarsa belirli bir oranda ücret kesiyor (oranlara vereceğim linkten bakabilirsiniz). Akbank ATM'lerinde ise herhangi bir ücret yok.

Papara daha kurumsal ama para yüklemek için sürekli ATM'ye gitmek zorundasın. Tosla'ya şok marketlerden para yüklenebiliyor. Bir de Papara Black Card'ın upuzun gelme süreci var. Markette satılan kartı ise para çekemediğin için iyi değil.

Hocam ona kalırsa ininal kartıda şok marketlerden alabiliyor ve para yükleyebiliyoruz. Papara gelene kadar sanal kart kullanabilirsiniz. Papara size bu imkanı tanımış sonuç olarak. Ben şu an sanal kart kullanıyorum. Yakında Black Card geçeceğim ve memnunum. Kuzenim istediği zaman 3hafta içerisinde göndermişlerdi.

Hocam ona kalırsa ininal kartıda şok marketlerden alabiliyor ve para yükleyebiliyoruz. Papara gelene kadar sanal kart kullanabilirsiniz. Papara size bu imkanı tanımış sonuç olarak. Ben şu an sanal kart kullanıyorum. Yakında Black Card geçeceğim ve memnunum. Kuzenim istediği zaman 3hafta içerisinde göndermişlerdi.
Bu yüzden ininal Kartı da sevdim Şok'tan para yükleyebildiğimiz için. Çünkü mahallemizde bir tane ATM var, o da PTTmatik ama bozuk. Bu yüzden benim gibi yakınında ATM olmayanlar için Tosla daha iyi. ininal gibi donuna kadar almıyor en azından.

Bu yüzden ininal Kart'ı da sevdim şok'tan para yükleyebildiğimiz için. Çünkü mahallemizde bir tane ATM var, o da PttMatik ama bozuk. Bu yüzden benim gibi yakınında ATM olmayanlar için Tosla daha iyi. ininal gibi donuna kadar almıyor en azından.

Sondaki konuda haklısınız ama onun dışı Papara tercihimdir.

Para yüklerken diğer ATM'lerden de kesinti olmuyor para çekilecekse kesinti oluyor.
Ekran görüntüsü 2022-12-12 200127.jpeg

Ekran görüntüsü 2022-12-12 200147.jpeg

Sondaki konuda haklısınız ama onun dışı Papara tercihimdir.
Zaten Papara da Tosla veya ininal gibi Şok Marketlerde satılsa ve Şok Marketlerden para yüklense ben de Papara alırdım büyük ihtimalle. Çünkü Papara kurumsal bir şirket. ininal gibi lay lay lom bir şirket değil.

Geri
Yukarı