Papara'da son işlemler nasıl yansıtılmaz?

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 658

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Atıyorum birisi gidip elinde ki Papara kartıyla yapacağı işlemleri uygulamada ki son işlemlere yansıtmayabilir mi? Atıyorum müşteri hizmetlerini arayıp şu numaralı kartımla yapacağım işlemlerin kaydolmasını istemiyorum deyip uygulama üzerinde ki son işlemlere yansıtmayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atıyorum birisi gidip elinde ki Papara kartıyla yapacağı işlemleri uygulamada ki son işlemlere yansıtmayabilir mi? Atıyorum müşteri hizmetlerini arayıp şu numaralı kartımla yapacağım işlemlerin kaydolmasını istemiyorum deyip uygulama üzerinde ki son işlemlere yansıtmayabilir mi?

Birisi seni dolandırmaya mı çalışıyor?

Ekstra olarak parana bakarak harcayıp harcamadığınada bakarsın.

Dostum bence yardım alman gerekiyor. Daha önce açtığın konularada aynı cevap verildi. Bu tarz işlemler sillinmez kesinlikle. Yasal bir olay değil. Bu tarz kayıtlar kanıt niteliğindedir.

"Taraflar arasında tüm uyuşmazlıklarda, defter kayıtları ve belgeleri, müstenitli olsun olmasın, kesin ve aksi ileri sürülemez delil niteliğindedir."

Böyle bir olay yaşanmaz, yaşanırsa büyük derde girer Papara.

Hocam şöyle sorayım benim uygulamam üzerinden silinebilirde kendi sistemlerinden silinmez gibi bir şey var mıdır?

Hocam şöyle sorayım benim uygulamam üzerinden silinebilirde kendi sistemlerinden silinmez gibi bir şey var mıdır?

Hocam her sitede mesela Twitter'da tweet attın diyelim onu sildin silinmez internette kalır internette hiçbir şey silinmez sadece senin gözünden silinir özellikle bankalarda böyle bir kural vardır silinmez onların sisteminden neden silinmediğini de açıklayayım mesela o kart ile suça karışıldı polis logdan bakıp bulması için. Anca çok uzun bir süre sonra silinir silinecekse de.

Hocam her sitede mesela Twitter'da tweet attın diyelim onu sildin silinmez internette kalır internette hiçbir şey silinmez sadece senin gözünden silinir özellikle bankalarda böyle bir kural vardır silinmez onların sisteminden neden silinmediğini de açıklayayım mesela o kart ile suça karışıldı polis logdan bakıp bulması için. Anca çok uzun bir süre sonra silinir silinecekse de.

Papara uygulama üzerinden benim gözümden silebilir mi son işlemler kısmından.

Yeni konular

Geri
Yukarı