Papara'dan bilgi dışı çekim yapılmaya çalışılıyor

Kartını kapatmanda fayda var. Her ay ücretsiz sanal kart oluşturabiliyorsun onun dışında kart başına 1 TL ödersin. Benim önerim her karta bir abonelik ata. Örneğin bir sanal karta YouTube Premium diğer sanal karta Amazon Prime. Böylelikle karmaşıklığı önlersin ve çekmesini istemediğin aboneliği direk kapatırsın. Ben öyle yapıyorum. (kesinlikle Black veya metal kartını her yerde kullanmanı önermem sanal kullan)

Anladım hocam sağ olun. Muhtemelen yeni kart alacağım eski karttaki parayı ona aktarıp kullanacağım.

Kartınız çalınma ihtimali olabilir mi ? Ne tür yerlerden alışveriş yapıyorsunuz ve bilinmedik sitelerden de son zamanlarda alışveriş yaptınız mı ? Bu instagram da olabilir farklı bir yerde.

Kartınız çalınma ihtimali olabilir mi? Ne tür yerlerden alışveriş yapıyorsunuz ve bilinmedik sitelerden de son zamanlarda alışveriş yaptınız mı? Bu Instagram da olabilir farklı bir yerde.

Hayir hocam herhangi bir yerden de alışveriş yapmadım. Bilgisayara virüs girmesi gibi bir olasılık var fakat bilgisayarda da herhangi bir kart kayıtlı değil.

Papara kısmından değil. YouTube üzerinden.

Oradan da kapalı hocam :D.

Hayir hocam herhangi bir yerden de alışveriş yapmadım. Bilgisayara virüs girmesi gibi bir olasılık var fakat bilgisayarda da herhangi bir kart kayıtlı değil.

Oradan da kapalı hocam :D.
Bir yerden alışveriş yapmadıysanız kartınızın bu tür işlemler yapılması pek olası değil. Veya kart bilgileriniz fiziksel bir şekilde bir kişi ya da kişiler tarafından kopyalanmış da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı