Papara'dan daha hesaplı ödeme yöntemi var mı?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Neredeyse 2 senedir, Netflix, Spotify, iCloud ödemeleri için Papara kullanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam bu kadar komisyon kesmiyorlardı. 1000 TL yükleyerek kullanıyordum ama artık malum Spotify olmuş 100, Netflix 250-300 neyse artık bakiyeyi 2.500 yapayım dedim 100 TL komisyon kesiyor. Daha hesaplı bir ödeme yöntemi var mı? Pek bilmiyorum bu olayları, bilen ve hesaplı bir yöntem kullanan varsa tavsiye edebilir misiniz?

Papara'ya IBAN yoluyla para attığında para kesmiyor hocam öyle de yapabilirsiniz.

Neredeyse 2 senedir, Netflix, Spotify, iCloud ödemeleri için Papara kullanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam bu kadar komisyon kesmiyorlardı. 1000 TL yükleyerek kullanıyordum ama artık malum Spotify olmuş 100, Netflix 250-300 neyse artık bakiyeyi 2.500 yapayım dedim 100 TL komisyon kesiyor. Daha hesaplı bir ödeme yöntemi var mı? Pek bilmiyorum bu olayları, bilen ve hesaplı bir yöntem kullanan varsa tavsiye edebilir misiniz?
Nays kart kullanıyorum Spotfiy %50 Netflix %50 para iadesi var. Nays karttan sonuna kadar memnnum.

İyi günler hocam, bir yıl kadar süreyle SiPay kullanıyordum. SiPay'ın cashback anlaşmaları gerçekten çok iyi Netflix, Spotify vb. aboneliklere %60 iade veriyor. Fakat numara değişikliğimden dolayı eski hesabım (içinde bakiye vardı) nedensiz olarak kapandı ve müşteri hizmetleri yardımcı olamadı. Bu yüzden kullanmayı artık tercih etmiyorum.

Alternatif olarak Burgan Bank'ın kuruluşu olan ON Bank'ı deneyebilirsiniz, %50 oranında cashback programları bulunmakta ve güvenilir bir banka. 18 yaş üzerindeyseniz düşünmeden müşterisi olabilirsiniz. ON Mobil üzerinden sadece 10 dk içinde görüntülü görüşme ile müşteri olabiliyorsunuz.

Daha iyisi yok!

Screenshot_20240320_103635_Nays.jpg

Nays kart kullanıyorum Spotfiy %50 Netflix %50 para iadesi var. Nays karttan sonuna kadar memnnum.
50% direk mi gerçekten ? Papara hala 20 Tl netflix, 15 tl spotify için veriyor. İnanılmaz. 94 TL boşa ödemiş olduk Papara'ya ama Nays'a geçirdim parayı :D Zararın neresinden dönersen kardır.

Papara, iCloud ödemesi için cashback veriyor mu? Ben Nays karttan alıyordum iCloud+'yı.
1 küsür TL'de ona veriyordu, sanal kart gibi kullandığım için oradan ödüyordum yoksa icloud cashback vermesin de bu kadar büyük komisyon kesmeseydi keşke :D

Yeni konular

Geri
Yukarı