Papara'dan daha hesaplı ödeme yöntemi var mı?

2 3 gün içinde. Direkt hemen vermiyor.
Problem değil ya Nays'ı eskiden kullanmıştım az çok biliyorum işleyişini. Açıkçası paparayı uzun süredir takip etmiyordum, paranın bu kadar çabuk bitiyor olması garibime gittiği ve ödeme geldiği için para yükleyeyim dedim de. Netflix'e 20 TL geri ödüyormuş. 300 TL'lik üyeliğe. 100TL'lik spotify'a da 15 ödüyormuş, uzun süredir takip etmeyince biraz parayı boşa akıtmış olduk :(

Problem değil ya Nays'ı eskiden kullanmıştım az çok biliyorum işleyişini. Açıkçası paparayı uzun süredir takip etmiyordum, paranın bu kadar çabuk bitiyor olması garibime gittiği ve ödeme geldiği için para yükleyeyim dedim de. Netflix'e 20 TL geri ödüyormuş. 300 TL'lik üyeliğe. 100TL'lik spotify'a da 15 ödüyormuş, uzun süredir takip etmeyince biraz parayı boşa akıtmış olduk :(
Yaşın 18 ve üzeri ise ON Bank'a göz at.

Yaşın 18 ve üzeri ise ON Bank'a göz at.
Kampanya kapsamında %50 iade ve müşteri bazında aylık olarak en fazla 30 TL iade kazanılabilir.
Böyle bir ibare mevcut, yani totalde 30 TL iade ediyor, yanlış mı anladım ? Eğer halbuysa Papara'dan farkı yok.

Kampanya kapsamında %50 iade ve müşteri bazında aylık olarak en fazla 30 TL iade kazanılabilir.
Böyle bir ibare mevcut, yani totalde 30 TL iade ediyor, yanlış mı anladım ? Eğer halbuysa Papara'dan farkı yok.
Nays çok iyi. Cashback için Sipay de iyi ama uygulaması biraz sorunlu.

50% direk mi gerçekten ? Papara hala 20 Tl netflix, 15 tl spotify için veriyor. İnanılmaz. 94 TL boşa ödemiş olduk Papara'ya ama Nays'a geçirdim parayı :D Zararın neresinden dönersen kardır.

1 küsür TL'de ona veriyordu, sanal kart gibi kullandığım için oradan ödüyordum yoksa icloud cashback vermesin de bu kadar büyük komisyon kesmeseydi keşke :D
3-4 güne verir dostum. Nays kartın fiziksel bir kartı yok ancak NFc varsa marketlerdede kullanabiliyorsun: %5 şok bim a101 migros gibi her yerden geri ödeme yapıyor. Trendyol %10 diye hatırlıyorum geri veriyor.

Kampanya güncellenmiş dediğiniz gibi 30 TL ile kısıtlanmış On Bank Mobil'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı