Papara'nın yanına Enpara alınır mı?

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Papara'yı uzun süredir kullanıyorum. İnternet harcamaları ve Cashback özelliği için kullanıyorum. Aynı şekilde yanına Enpara almaya değer mi? İkisi de farklı biliyorum ancak ben ikisini de aynı şey için kullanmayı düşünüyorum. Daha fazla avantajı varsa tamamen bile geçebilirim. Kredi kartı kısmını kullanmak istemiyorum bu arada, eksiye düşmeden sadece para yükleyerek kullanacağım kullanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka hesabınız yoksa bir tane olması neredeyse zorunluluk diyebilirim. Kredi kartı almak zorunlu değil. Sadece vadesiz hesap açabilirsiniz ve Encard alabilirsiniz. Birden fazla kartın olmasında da herhangi bir kötü şey yok. Bende 13 tane bankadan kart var mesela. Beğenmezseniz kullanmayıp kenarda tutarsınız.

İkisini de kullanıyorum. Encard cashback kullanabilmek için belirli otomatik fatura ödeme talimatları gerekiyor. Yani Papara gibi direkt harcadığın zaman cashback yapılmıyor. Ayrıca kampanyaları değişkenlik gösterebiliyor. Papara gibi geniş cashback kullanım alanı yok. Bana göre tek artısı ücretsiz havale/EFT işlemlerinin yapılabilmesi. Papara çok daha avantajlı. İleride lazım olur düşüncesi ile alabilirsiniz :)

Banka hesabınız yoksa bir tane olması neredeyse zorunluluk diyebilirim.
Ziraat Bankasını kullanıyorum banka olarak ihtiyacımı karşılıyor orası.
İleride lazım olur düşüncesi ile alabilirsiniz :)
Alacağım sanırsam cüzdanımda fazladan kart bulunması hoşuma gidiyor. Hem internet harcamaları için kullanacağım için daha güvenli olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı