Enpara kartı alınır mı?

Enpara güzeldir QNB Finansbank'a ait normal bir banka kartıdır ve tüm işlemleri yapabilirsin. Kredi kartı, kredi için de başvuru yapabilirsin Enpara sahibi isen. Ön ödemeli çöp kartlardan değil eğer onlarla karıştırdıysan.

Enpara güzeldir QNB Finansbank'a ait normal bir banka kartıdır ve tüm işlemleri yapabilirsin. Kredi kartı, kredi için de başvuru yapabilirsin Enpara sahibi isen. Ön ödemeli çöp kartlardan değil eğer onlarla karıştırdıysan.
Papara'ya da mı çöp diyorsun reşit olmayanlar için?

Kampanyaları çok beğenemedim. O kadar paralar dolanıyor böyle bankalarda yaptıkları kampanyalara bak devede kulak misali işe yaramayan çer çöp. Para yükleyip boşaltım yapmak için kullanılabilir.

Papara'ya da mı çöp diyorsun reşit olmayanlar için?

Evet, 18 yaş altı alternatifleri olmadığından kullanıyor, elleri mahkum, o ayrı bir konu. 18 yaş üzeri kaç kişi bu kartları ana kart olarak kullanıyor ki? Enpara'nın salt hali bile herhangi bir translfer, banka limiti koymuyor sana ve gerçek bir bankanın kartı. Dolaylı olarak alabileceğin kredi kartı ve kredi başvurularını saymıyorum bile. Ön ödemeli kartlar ile banka kartları farklı ligin oyuncuları.

Evet, 18 yaş altı alternatifleri olmadığından kullanıyor, elleri mahkum, o ayrı bir konu. 18 yaş üzeri kaç kişi bu kartları anakart olarak kullanıyor ki? Enpara'nın salt hali bile herhangi bir translfer, banka limiti koymuyor sana ve gerçek bir bankanın kartı. Dolaylı olarak alabileceğin kredi kartı ve kredi başvurularını saymıyorum bile. Ön ödemeli kartlar ile banka kartları farklı ligin oyuncuları.

Hocam telefon alacağım 10k üstü limit koyuyor mu alışveriş için?

Yeni konular

Geri
Yukarı