Papara'ya para yüklerken ING ATM paramı yuttu

orcnaydn

Hectopat
Arkadaşlar saat 14:59'da akşam başlayacak olan Steam indirimleri için ING ATM'sinden Papara kartıma para yüklemek istedim. 20TL'yi soktum lütfen bekleyiniz dedi, 30 saniye sonra falan "Şu anda bakiye yükleme işlemi tamamlanamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin." yazdı ve kartı iade etti ama parayı iade etmedi ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankaya başvur. Yüklü para olsa uğraştırırdı ama 20 lira için uğraşmazlar.

ING'ye canlı destek üzerinden ulaştım, Papara'nın ING'ye bağlı olmadığını Papara yetkilileri ile görüşmem gerektiği söylendi, ama bana mantıksız geldi.
Mantıksız zaten durum Paparanın problemi değil parayı yutan bankamatik.

ING şubesine gidip dilekçe veriyorsun ve bir dahaki gün ATM'deki sayılmayan yatırılmayan parayı araştırıp sana veriyorlar. Bana da olmuştu birkaç kere. Paran sıkışmış olabilir. Çoğunlukla bu yüzden oluyor. Çalışan arkadaşa söyle o dilekçe kağıdını hazır olarak verir sana.

ING şubesine gidip dilekçe veriyorsun ve bir dahaki gün ATM'deki sayılmayan yatırılmayan parayı araştırıp sana veriyorlar. Bana da olmuştu birkaç kere. Paran sıkışmış olabilir. Çoğunlukla bu yüzden oluyor. Çalışan arkadaşa söyle o dilekçe kağıdını hazır olarak verir sana.
Yaşım 18 den küçük bi sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı