Para biriktirerek PC alınır mı?

nickbender14

Decapat
Yer
Nigerian
Merhaba arkadaşlar, şu an bende 3-4 yıllık internet kafe PC'si var fakat çoğunlukla sorun yaratıyor. Ben de bu PC'yi satıp yazları çalıştığım para ile yeni bir masaüstü PC toplamak istiyorum. Sizce bu ekonomide mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şu an bende 3-4 yıllık internet kafe PC'si var fakat çoğunlukla sorun yaratıyor. Ben de bu PC'yi satıp yazları çalıştığım para ile yeni bir masaüstü PC toplamak istiyorum. Sizce bu ekonomide mantıklı mı?

Mantıksız yükseliyor sen biriktirdikçe.

Eğer bekleyebilirsen seçimleri bekleyebilirsin ama zor olur :D

Yaşına göre daha farklı bir şey yapamazsın zaten. Yap. TL olarak biriktir, farklı bir şeye geçme. Yeni şeyler denerken paranı kaybedersin, bilmediğin işe bulaşma.

Kardeşim bu ekonomide TL dışında elinde ne tutarsan mantıklı. Teknolojik ürünlerin kısa vadede düşeceklerini hiç sanmam. Çünkü dolar doğru orantılı bir biçimde artıyo parçaların fiyatı düşse bile. Buna birde stokçuluk vs. eklenince olan sana bana oluyor. İmkanın varsa al.

En kötü APU sistemler bile 7-8kdan başlıyor Türkiye de bilgisayar sahibi olmak artık bir lüks oldu kazandığın paraya da bağlı tabii ama 3 ay çalışıp bilgisayar alma devri kapandı mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı