Para biriktirmek için kart önerisi

Emin55

Kilopat
Daha fazla  
Temel amacı para biriktirmek için almak istediğim kartta aradığım özellikler:

ATM'den kolay bir şekilde para yatırma ve çekebilme
Aylık kesinti yapmaması
Yükleme limiti olmaması

Bu özelliklerde önerebilceğiniz kart var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat Bankkart alabilirsiniz. Kesintisi yok. Yatırma limiti de yok. Ancak para çekme limiti günde 1500 TL. Ve internet üzerinden alışverişlerde günde maksimum 3000 TL alışveriş hakkı var. Daha da yükselmiyor.

Yaşım 18. Bankkart ile Enpara arasında kaldım. Enpara hangi ATM'lerde geçerlidir ?

Ben de Enpara'yı öneririm, kumbara özelliği vs. var. Kendi uygulaması üzerinden kontör, fatura, iddia vs. her türlü ödemeyi yapabiliyorsun. Faturalarını ve telefonlarını En Hızlı özelliği ile tekrar numaraları girmeden tek dokunma ile ödeyebiliyorsun. Ödenmemiş faturan olduğunda Fatura'nın yanında ünlem gözüküyor. Ve en güzel özelliği para yatırırken ve çekerken senden hiçbir ücret talep etmemesi. Aylık ücret almadığını da belirtmek isterim.

Not: Ayda 1 kere ( bazen kampanya oluyor o şekilde 2-3 olabiliyor ) tüm ATM'lerden ücretsiz para çekebilirsin. Kendi ATM'sinden istediğin kadar çekebilirsin. Para yatırma ise eğer başka ATM'den yatırırsan, yatırdığın miktardan belli bir yüzde ile masraf alıyor, o da normal her bankada var. Enpara.com'dan bir araştırmalısın detaylıca bence.

Böyle fırsatları da oluyor. Mesela ben bu sayede 3 TL’ye Spotify Premium kullanıyorum. Öğrenci+Enpara indirimi.

25CD5BA1-C357-4BC8-8331-BFC0EE07A197.png

Enpara kullanıp da memnun olmayan görmedim. Büyük ihtimal Enpara alacağım. En iyi alternatif o gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı