Para mı Aşk mı?

Para icat edilmeden çok çok önce cinsellik satılıyordu. En eski meslek afedersiniz "fahişelik"tir. O anahtar sallayanların yanında dolaşanlardan hayır gelmez. Aşk deyince bel altı, koltuk altı, et, but, armut aklınıza geliyorsa parası olan öbürüne de ücreti mukabilinde erişiyor zaten. Tabii satın aldığın Aşk arada "sen alacak duş, verecek 100 dolar" hatası alabilirler kullandıkları sistemde :)

Aşktan bir hayır göremedik bari paradan görelim. Milyar milyon para. Onu da rüyamızda görürüz anca. :D

Günümüzde para ile dünyalar kadar iş yapılır. Para ile mutlu da olunur, sağlıklı da olunur. Lakin para ile aşık olunur mu bilmem. Daha doğrusu aşk nedir, onu hiç bilemem. Boşver parayı, aşkı; septik ol septik.

Hocam o kıyaslamaya sağlığı hiç koyma derim. Her şeyin başı sağlık.
O gitti mi hiçbir şey geri döndürmez.

Hadi bu da bonus olsun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir mekana gittin mi bayanların odaklandıkları tek şey masanın üstü oluyor. Neden diye sorarsan şu 4 şey yüzünden.
-Pahalı bir telefon.
-İçi dolu bir cüzdan.
-Sigara paketi.
-Araba anahtarı.
Bunları ben uydurmadım bizzat yaşadığım ve tanık olduğum için söyledim tabi ki her kadın aynı kafa yapısında değildir. Gönülden severse hiç bir şey onun umurunda olmaz, senin dışında. Ama kimileri de vardır ki o saydığım maddeler sayesinde senin yanında olur. Soruna gelecek olursak bence çok göreceli bir şey doğru kadını seçmenle ilgili...

Ah ulan zalımın kızı ah

Allah gönlüne göre versin. Üzdün gece gece. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı