Paradox Interactive oyunları indirimde

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Paradox Interactive firması tarafından geliştirilen oyunlarda %80'e varan indirim mevcut. Göz atmak isteyenler için:

Konu bütünlüğü bozulacak ve konu açma süresi fazla o yüzden buraya yazıyorum. HOI4 için cadet Edition ne işe yarıyor ve istihbarat için tek la resistance yeterli değil mi?
Tam benim kafa oyunları yapan firma. Surviving Mars tüm DLC’ler ile almıştım, yeni DLC’lerde çıkmış. Onları da senin sayende aldım. Teşekkürler.
Kamu hizmeti yapıyoruz o yüzden görevimiz. 😀 Hep HOI4 oynarken öğreniyorum bende 😀

Bunca yıllık oyuncuyum hiç strateji oynamadım. HOI4 de gözümü çok korkutuyordu çok karışık olduğundan.
Ama aldım gitti, bir şekilde öğreneceğiz artık. Fazla param yok, çok DLC alamam.
Alınması en önemli DLC'ler nelerdir?
Şart mı onları almak?

Bunca yıllık oyuncuyum hiç strateji oynamadım. HOI4 de gözümü çok korkutuyordu çok karışık olduğundan.
Ama aldım gitti, bir şekilde öğreneceğiz artık. Fazla param yok, çok DLC alamam.
Alınması en önemli DLC'ler nelerdir?
Şart mı onları almak?

Bazı DLC'ler ile oyun komple değişebiliyor. En basit örnek yanlış biliyorsam düzeltin Battle of bosphorus DLC ile oyunda Türkiye'yi Atatürk yönetiyor osmanlı devleti geri getirme şansı ve Yunanistan ile Bizans ımparatorluğu yapabilirsiniz. Saf oyunda Türkiye'yi ismet inönü yönetiyor. DLC önemi bu. Ben şahsen şimdilik la resistance diğerlerini zamanla alacağım. Yeni özellikler ve ülke tree focus değiştirebiliyor. Tam oyuna hakim olmadığım için kesin bilgi veremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı