Paranormal anılarınızı anlatın

Benim paranormal bir olayım yok fakat tanıdığım birinin yaşadığı bir olayı anlatabilirim.

Tamam, sadece bir uyarı, sadece 20 yaşındayım ve hayatım boyunca sadece günübirlik işlerde çalıştım. Eğer işle ilgili terimleri yanlış söylersem, bunun nedeni saçmaladığımdan değil, anlattıklarının çoğunun benim referans çerçevemin dışında olmasındandır, dürüst olacağım.

O çok iyi bir kızdı, bu dönemde evsizdi ve bir gruptaydı. Geçici İş Bulma Ajansı ona ülkedeki tüm iş yerlerini kapatan ve çalışanlarına berbat ve garip davranan bir yerde iş verdi. Temelde iş yerinin kasvetli bir havada olduğu ve çalışanlarına genellikle sığır gibi davrandıkları iyi biliniyordu. Onun anlattığına göre çok mutsuz bir atmosfer vardı atıyorum ortada hiçbir şey yokken bazılarının ağlamanın eşiğine kadar geldiğini söylüyordu. İş yerinden başka yere gitmek yasaktı mesela kafeteryaya gitmek yasaktı eğer yemeğini yiyeceksen bir köşede yemek zorundaydın. Zaten işyerinin 4 kilometre etrafında bir şey yoktu. Hepsi tarım arazileri ve boş yollar vardı. Bu noktada her şey gerçekten dağınıktı onları kovmadan önce herkese yapabilecekleri her işi yaptırıyorlardı.

Söylediğine göre yapılacak işleri bir bilgisayar sisteminden öğreniyordun. Yapılan işler hiçbir etki yaratmıyordu ve birbiriyle alakasız şeyler yapıyordunuz. Örneğin kutuları bantlayıp depoya koyuyordunuz ve forkliftçi onu alıp öylesine atıyordu. Ve orda çalışan sadece tek bir adamdı o da forkliftçi. Forkliftçi kutuları sadece atıyordu. Oradaki çoğu kutunun üzerinde kendi bölümlerinin adları yazılmıştı. Bir tanesinin üzerinde "Erratas" yazıyordu. Adam, görünüşe göre yıllar önce işlerinden bu işleri bildiğinden, banttan kurtulmasını ve bundan herhangi bir kişiye bahsetmemesini söyledi. Eski bir kelime değil, sadece bu. Ve işaretlenirsen seni kovarlar. Kız o kelimeyi arattı ve sonrasında kıza bir daha rastlanmadı.

4chan adlı sitedeki bir hikaye. Güzel bir gönderme olmuş.

Seni korkutmuşlar çünkü öyle bir şey yok :)

Hocam inanmaya çok meraklı oldukları için. Üstelik öyle bir şey yaşadığımı söylememiştim onlardan bazıları demişti böyle şeyler yaşıyorum diye. O gün güya pencereden birisini gördüklerini (ki o bina da dediklerine göre kimse yaşamıyor) söyleyip oraya gitmişlerdi. Benim de pek umurumda olmadığı için sormadım ne olduğunu. Kısacası ben cinlerin var olup olmamasını umursamıyorum vardır yoktur fark etmez, ama böyle saçma ve garip olaylara cinleri alet etmelerine sinir oluyorum.

Yaşadığım iki olay var
Birincisi Tuvaletteyken kapımın çok sert bir şekilde tıklanması
ikincisi biraz uzun o yüzden bunu anlatacam

Simdi bu olay biraz tuhaf çünkü hala kendimce açıklayamadım bu durumu bi ara her sabah uyandığımda camda el izleri oluyordu tabi ben bunları görünce bir bez yardımıyla siliyordum hatta bu o kadar tuhafki bi ara mutfağa indigimde ters konulmuş bir bardakta bi kan lekesi vardı (kan kurumuştu) neyse tabi ben bunu görünce bi tuhafladım ama cok takılmadım ve dışarıya çıkmıştım neyse akşam eve geldim televziyon izliyorum falan bi anda sağ kulağımda arapça birşey yankılandı ilk harbiden tuhafladım ama belki psikolojiktir diye tekrar salladım simdi asıl tuhaf olanı evde ıslık sesi duymam oldu iste o zaman anlamıştım korktugumu bu ıslık bide giderek yaklasıyordu da sonra gitti evi kontrol ettigimde hicbirsey yoktu neyse en son dedim yeter bu kadar ben yatayım gittim yatağa tam uyuyacam bi tıklama sesi şimdi bu tıklama sesi iki yerden geliyordu ya camdan yada aynadan geliyordu fakat aynadan gelemezdi ben apartmanın 5.katında oturuyorum sonra aynaya döndügümde ayna bildigin titriyordu sanki biri parmagı ile dürtüyormus gibi tabi bu olaylar yüzünden ev degistirdim şuan müstakil evde oturuyorum büyük ihtimalle musallat yemiştim tekrar yaşamak istemiyorum

Belkide en garipsediğim anım bilgisayarın birden kendi kendine patlamasıdır. 5-6 yaşındayken (çok şey hatırlamıyorum ama patlama anı hala aklımda!) odada oyun oynuyordum. Ve birdenbire bilgisayar (o televizyon gibi olan tüplü bilgisayar) bir anda patladı. Bildiğin monitörden duman çıktı. Çok korkup annemin kucağına koştuğumu hatırlıyorum :)

İkinciside:
Evden çıkmam gerekmişti bir işim olmuştu. Ailem evde değildi. Bende gittim işimi hallettim. Geri gelirken bir baktım, odanın lambasını açık bırakmışım. Eve gittim baktım bütün ışıklar kapalı. Beni bayağı korkutmuştu.

Lavaboda iken birisi yıkanıyormuş gibi su dökülme sesleri gelmişti. Yer ıslak falanda değildi. Aileme bahsettim ama pek umursamadılar.

Yaşadığım iki olay var
Birincisi Tuvaletteyken kapımın çok sert bir şekilde tıklanması
ikincisi biraz uzun o yüzden bunu anlatacam

Simdi bu olay biraz tuhaf çünkü hala kendimce açıklayamadım bu durumu bi ara her sabah uyandığımda camda el izleri oluyordu tabi ben bunları görünce bir bez yardımıyla siliyordum hatta bu o kadar tuhafki bi ara mutfağa indigimde ters konulmuş bir bardakta bi kan lekesi vardı (kan kurumuştu) neyse tabi ben bunu görünce bi tuhafladım ama cok takılmadım ve dışarıya çıkmıştım neyse akşam eve geldim televziyon izliyorum falan bi anda sağ kulağımda arapça birşey yankılandı ilk harbiden tuhafladım ama belki psikolojiktir diye tekrar salladım simdi asıl tuhaf olanı evde ıslık sesi duymam oldu iste o zaman anlamıştım korktugumu bu ıslık bide giderek yaklasıyordu da sonra gitti evi kontrol ettigimde hicbirsey yoktu neyse en son dedim yeter bu kadar ben yatayım gittim yatağa tam uyuyacam bi tıklama sesi şimdi bu tıklama sesi iki yerden geliyordu ya camdan yada aynadan geliyordu fakat aynadan gelemezdi ben apartmanın 5.katında oturuyorum sonra aynaya döndügümde ayna bildigin titriyordu sanki biri parmagı ile dürtüyormus gibi tabi bu olaylar yüzünden ev degistirdim şuan müstakil evde oturuyorum büyük ihtimalle musallat yemiştim tekrar yaşamak istemiyorum
Hocam. o kadar olaydan sonra nasıl yatabildiniz? Ben arkadaşımda kalırdım.

Lavaboda iken birisi yıkanıyormuş gibi su dökülme sesleri gelmişti. Yer ıslak falanda değildi. Aileme bahsettim ama pek umursamadılar.

Şimdi ailen gibi olmayayım ama komşu yıkanıyordur onun sesidir. Bizde de oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı