Parasını Hak Ediyor Dediğiniz Oyuncu Koltuk Tavsiyeleri

Zgrrs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Her zaman olduğu gibi yüksek fiyatlar vermek istemiyor olsam da denediğiniz, kullandığınız oyuncu koltuklarını ve koltuk hakkındaki düşüncelerinizi duymak isterim.

İşten güçten fırsat bulup denemeyi geçtim, nerede satılıyor diye bile bakamıyor olduğum için öncelikle sizin deneyimlerinizden yola çıkarak seçenekleri daraltmak isterim.

Birçok modele baktım fakat gösterişli ve insanı cezbediyor olmaları dışında her hangi bir fikre sahip olmak mümkün olmuyor. Konfor olarak yüksek fiyatla satılan koltuklardan hiçbir eksiği yok dediğiniz, daha makul fiyatlı olanları özellikle bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adore ofis koltuklarına bakmanızı tavsiye ederim. Style Chrome kullanıyorum, uzun saatler fazla terlemeden oturulabiliyor. Tabii boyunuza, kilonuza göre seçim yapmanızda fayda var.

500 TL civarında yanlış bakmıyorsam bahsettiğiniz ürün. Rahat bir ürün gibi de görünüyor fakat olmuşken de biraz gösterişli olsun diyorum. Hani bas bas bağırmasın tabi ki onu da istemem ama ben buradayım da desin canım.

Belli bir bütçe belirlemedim aslında ama doğal olarak çok uçuk rakamlarda vermeyi istemem. Amacım buradan gelecek memnun kalınmış ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapıp, ona bu kadar vereceğime şunu alırım yada tada tam tersi bunun fiyatı yüksek ama aynı konforu diğeri de veriyormuş diyebilmek.

Bu ürünü kullanıyorum ve tavsiye ederim.
Bu ürünü yeni gördüm malzeme kalitesi ne seviyede onu bilemiyorum.

Çok ilginç bir şekilde başlığa gelen mesajlar için uyarı gelmiyor.
Görüntü olarak Max Office daha iyi duruyor, seçenekler arasında da zaten bulunuyor. Ama bu fiyatlara çıkmışken de 300-400 TL daha verilip, tabiki biraz indirim de takip ederek XDrive olarak tercih yapılmalı mı acaba ona karar veremiyorum.
Türksit markasının derisinin parlak oluşundan mıdır bilemiyorum gözüme çok hoş gelmedi.

Koçtaş da aşağıda linkini verdiğim koltuğu deneme şansı buldum sadece. Fena değil gibi fakat alternatifleri değerlendirmek de istiyorum. Bu koltuk arkaya doğru yaıtor fakat oturma bölümü ile birlikte eğim gösteriyor. Sırt bölgesi tek başına yatırılamıyor sanıyorum.
Destekli Yönetici Koltuğu

Türksit çöpdür o kadar! Tabure al daha iyi. Ayrıca bütçen varsa ve gamer tarzı -gösterişli- bir koltuk istiyorsan neden xDrivedan başkasını düşünüyorsun ki. xDrive seni en az bir 5-6 yıl götürür.

Benim şu an kullandığım bir plastik sandalye var. Bir ara değiştirmeyi düşünüyorum ben de ama ne zaman onu bilemem :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı