xDrive markası parasını hak ediyor mu?

tnazmi

Hectopat
Merhaba her gün en az 14 saat bilgisayar başındayım koltuk önerirseniz sevinirim. xDrive fırtına modeli boyum için uygun ama bu markaya gerçekten bu parayı hak ediyor mu? Her yerde öneriliyor ama pahalı geldi biraz. Gerçekten hak ediyorsa almayı düşünüyorum. Bulunduğum şehirde mağazaları da yok gidip deneyemiyorum.

xDrive haricinde başka koltuk önerileriniz varsa onları da alabilirim.

xDrive sancak modelini kullanıyorum görüntüsü olsun deri kalitesi olsun gerçekten güzel kendisi kalitesini hissetiriyor oyuncu koltuğu alacaksan kesinlikle xDrive öneririm.

Hawk kullanıyorum memnunum.
O markayı görmüştüm onun için boy seçenekleri var mı? Sizin boy kilo kaç birde bu forumda bir yazı görmüştüm oturma yeri çok sert, kolçaklar hemen kırılıyor gibi söylemler vardı. Eksi yönleri neler size göre
xDrive sancak modelini kullanıyorum görüntüsü olsun deri kalitesi olsun gerçekten güzel kendisi kalitesini hissetiriyor oyuncu koltuğu alacaksan kesinlikle xDrive öneririm.
Yazın terletiyordur illaki fakat deri kalitesine de bağlıdır heralde. Sizi rahatsız ediyor mu

O markayı görmüştüm onun için boy seçenekleri var mı? Sizin boy kilo kaç birde bu forumda bir yazı görmüştüm oturma yeri çok sert, kolçaklar hemen kırılıyor gibi söylemler vardı. Eksi yönleri neler size göre
1.72 cm 70 kiloyum kumaş versiyonunu aldım sertliği bence ideal malzeme kalitesi de gayet güzel 1 aydır kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok şuana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı