Parasını Hak Ediyor Dediğiniz Oyuncu Koltuk Tavsiyeleri

Oyuncu koltuğu adı altında satılan ürünlerin hiçbirinin fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası. Kendim Calitte Hrly-S4 kullanıyorum, pazarlıkla 500 TL'ye aldım. Arkadaşıma da XDrive AKINCI'yı pazarlıkla 600 TL'ye aldık. Anlayacağınız hepsinin fiyatı oldukça şişirme ve abartılı.

Türksit çöpdür o kadar! Tabure al daha iyi. Ayrıca bütçen varsa ve gamer tarzı -gösterişli- bir koltuk istiyorsan neden xDrivedan başkasını düşünüyorsun ki. xDrive seni en az bir 5-6 yıl götürür.
Aralarında %100 fiyat farkı olduğu için. Eninde sonunda aynı konfora sahip olacaksam 600 TL ödemek varken 1200 TL ödemeyim uğraşındayım. Gidip görme deneme şansı bulamadım ve muhtemelen de bulamayacağım o yüzden deneyim sorguluyorum.
Oyuncu koltuğu adı altında satılan ürünlerin hiçbirinin fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası. Kendim Calitte Hrly-S4 kullanıyorum, pazarlıkla 500 TL'ye aldım. Arkadaşıma da XDrive AKINCI'yı pazarlıkla 600 TL'ye aldık. Anlayacağınız hepsinin fiyatı oldukça şişirme ve abartılı.
Hala alabilmiş değilim. Kaç TL den ve hangi firmadan pazarlıkla bu fiyatlara düşürdünüz. Bir zamanlar bu koltuklar 600 TL civarlarındaymış şimdi 1400 TL ye satılıyor. Kasırga ve Fırtına arasında kaldım ama açıkçası bu fiyatları da vermek istemem.

Son düzenleme:
Xdrive Atak kullanıyorum 3 aydır. Sağlamlık olsun konfor olsun her şey var kısmamışlar hiç bir şeyden. Öneririm. Aklında soru varsa firma ile ilgili olur atak modeliyle ilgili olur sorabilirsin bana.

Xdrive koltukları görünüş olarak cezbediyor zaten kalitesi konusunda da şüphem yok ama çok pahalilar. Geçen sene ki yorumlarında 600 TL rakamlarindan bahsedilirken şu an 1600 TL civarlarında. Fırtına ve kasırga arasında kaldım fakat 1400 TL vermeyede içim elvermiyor. Sizinkinde sırt kısmı belli bir acıya kadar yatiyor sanırım ayrıcada oturma bölümüyle birlikte esneme gibi bir özelliği var yani 2 farklı şekilde sırt kısmı yatıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı