Parayı Papara kartta biriktirmek sorun olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İllegel işlere girmediğiniz sürece sıkıntı olucağını düşünmüyorum. Bende az miktar para vardı ama hiç bir kayıp olmamıştı.

Son düzenleme:
Vadeli hesap açarak içinde tutun. Her ay belirli bir miktarda bir faiz alarak paranızı da arttırmış olursunuz. Vade dolum tarihlerinde de biriktirdiğiniz miktarı gene bu hesaba yatırırsınız.

Yok hocam irademe hakim olabilmek için kartı kullanıma kapatacağım ayarlardan.

İradenle alakalı söylemedim ben bu arada onu, kart bilgilerine ulaşılıp hesabından çekim yapmaya çalışılmasından dolayı söyledim.

Ayrıca sanırım paranın ilk kullanıcılarından biriyim, hatta Papara beyaz kartım hala duruyor, seneye süresi dolacak ve bu zamana kadar 1 kere bile Papara'nın kendisiyle alakalı hiçbir problemle karşılaşmadım.

İradenle alakalı söylemedim ben bu arada onu, kart bilgilerine ulaşılıp hesabından çekim yapmaya çalışılmasından dolayı söyledim.

Ayrıca sanırım paranın ilk kullanıcılarından biriyim, hatta Papara beyaz kartım hala duruyor, seneye süresi dolacak ve bu zamana kadar 1 kere bile Papara'nın kendisiyle alakalı hiçbir problemle karşılaşmadım.
Önerinizi dikkate alacağım teşekkürler.

Vadeli hesap açarak içinde tutun. Her ay belirli bir miktarda bir faiz alarak paranızı da arttırmış olursunuz. Vade dolum tarihlerinde de biriktirdiğiniz miktarı gene bu hesaba yatırırsınız.

Hocam o kısım dinen haram olduğu için pek tavsiye etmem.

Lite Card ile biriktilirse mesela aylık olarak para kesiliyor mu?

Hayır diye biliyorum.

Lite Card ile biriktilirse mesela aylık olarak para kesiliyor mu?
Onda kesmiyor galiba sadece atmden para çekilmiyor.
Vadeli hesap nasıl açılıyor hocam kusura bakmayın bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı