Parça Parça PC Toplamak İçin Tavsiye

hakan bozdağ

Hectopat
Merhabalar, maddi durum kısıtlı. Bu yüzden sistemi parça şeklinde alacağım, ilk olarak ne almamı önerirsiniz?

Sistem oyun odaklı olacak, öğrenciyim. Her ay 300-400 limitim var, anlayacağınız uygun yollu bir şeyler lazım:) Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ay 300-400 biriktirebiliyorsan taksitle tek seferde PC toplamanı öneririm. Şimdi işlemci al desek anakart olmadan ne işine yaracak anakart al desek RAM olmadan ne işe yarayacak ? İşlemciyi aldın diyelim 3 ay sonra yeni işlemci çıkacak sen PC yi toplayana kadar. O yüzden ya adam gibi topla 3-4 ay sonra al veya direk al aylık 400 TL taksitlendir yavaş yavaş öde.

bende aynı durumdaydım izliceğin yol şu olmalı ya kredi çeksin ailenden biri veya her ay 1 parça alıcam diyorsan ilk anakart sonra işlemci sonra bütcene göre ram al sonra psu = guckanyağı al hard disk düşük bişey alabilirsin sonra çalıştır film dizi düşük oyunlar oynarsın para eline gectimi ekrankartı kasa alırsın :)

Tavsiyeleriniz için saolun en iyisi kredi kartiyla alip aylik taksitle ödemek. Önerebileceğiniz uygun yollu oyuncu sistemlerinizi bekliyorum. Maks:1500-1600 TL Teşekkürler :)

Not: Birde oyunları orta düzeyde açabilcek bir uygun ekran kartı

Tavsiyeleriniz için saolun en iyisi kredi kartiyla alip aylik taksitle ödemek. Önerebileceğiniz uygun yollu oyuncu sistemlerinizi bekliyorum. Maks:1500-1600 TL Teşekkürler :)

Not: Birde oyunları orta düzeyde açabilcek bir uygun ekran kartı
Donanım Arşivinin 1800TL'ye topladığı sisteme bakabilirsin.
Oyun testlerini de yapmıştı :)
Youtube'dan bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı