Parçalanmış Ağ Operasyonunu Bileti Almayın

Arkham Kn1ght

Megapat
Makaleler
19
Geçen hafta operasyon bileti, %40 indirime girdi, 52TL oldu ben de kanıp aldım. Eski operasyonlara göre çok pahalı olmasından (eski operasyonlar 20-30 arasıydı, bu 88'den çıkış yaptı) ve fiyatına göre kötü itemlere sahip olmasından dolayı ilk çıktığında almadım.

52 liraya düşünce alıp bi bakayım dedim. İlerleme kısmında ödüllerin neredeyse yarısını aldım ama daha doğru dürüst bir itemim bile olmadı. Tanesi 4 buçuk liradan 3 tane Parçalanmış Ağ kasası verdi, bir de 5TL'lik dandik bir CT Ajanı skinim oldu. Silah koleksiyonlarından ise hep 25-30 kuruşluk endüstri sınıfı skinler verdi. AWP Ginger gelmesini beklemiyordum tabii ama 30 kuruş nedir🤣

İşler böyle olunca hazır içindeki itemler pahalıdır diye belki bir şeyler çıkar umuduyla düşürdüğüm 3 Parçalanmış Ağ kasasını da açayım dedim. 3'ünü de açtım, 2 tanesinde 1 buçuk liralık Çift Beretta, bir tanesinde ise 75 kuruşluk SCAR geldi. Artık ben mi çok şanssızım oyun mu çok cins orasına siz karar verin😀

Neyse, uzun lafın kısası fiyatının düşmesine aldanmayın, Parçalanmış Ağ Operasyonu'nu tavsiye etmiyorum.

Şanssız olmak operasyonun çok kötü olduğunu değiştirmiyor. :(
Ne alaka? Şanssız olduğunuz için kötü eşyalar çıkıyor. Güzel eşyalar çıkaranlar var. Demek ki operasyon normal, sizin şansınız kötü. Ayrıca şanssız olmak operasyonun kötü olduğunu belirtmez. Adı üstünde "şanssız".

Ne alaka? Şanssız olduğunuz için kötü eşyalar çıkıyor. Güzel eşyalar çıkaranlar var. Demek ki operasyon normal, sizin şansınız kötü. Ayrıca şanssız olmak operasyonun kötü olduğunu belirtmez. Adı üstünde "şanssız".
Operasyon kötü, 2-3 kişinin güzel item çıkartması bunu güzel yapmaz. Zaten iyi item çıkaranların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Üstüne üstlük çok pahalı olması da operasyonu kötü yapan diğer etmenlerden.

Biz ama youtuber, twitch yayıncıları gibi 500 lirayı basıp 100 tane kasa açmıyoruz en fazla 5 tane kasa açabiliyoruz, şans değil de para meselesi de oluyor biraz.

Daha 2-3 ay önce yeni gelen CS20 kapsüllerin den 2 tane aldım. Toplam 10-11 TL tuttu. İlk kapsülüm de 150 liralık sticker çıktı. Demek ki şansmış. Ayrıca diğer kapsülden de 7 TL'lik skin çıktı.
Operasyon kötü, 2-3 kişinin güzel item çıkartması bunu güzel yapmaz. Zaten iyi item çıkaranların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Üstüne üstlük çok pahalı olması da operasyonu kötü yapan diğer etmenlerden.
Şansınız dan dolayı kötü eşya çıkarmanız operasyonu kötü yapmaz. Tamam, fiyatı ucuz değil ama kötü de yapmaz. Bunlar tamamen şans işi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı