Parçaları ayrı alıp bilgisayarı toplattırmak

MazharTr

Decapat
Parçaları internetten alıp, Vatan gibi yerlerde ücretli bir şekilde toplatabiliyor muyuz? Yoksa parçaları Vatan'dan almak mecbur mu? Kendime güvenmiyorum ve bilgisayarcılara da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan almanız gerekli. En azından bazı parçaları alırsanız bile yardımcı olurlar. İnternette birçok kaynak mevcut, kendiniz de yapabilirsiniz aslında. Acele etmeden, aşama aşama yaparsanız toplarsınız.

Reis ayrı alsan illaki toplanacak yer bulunur ya. Para ödeyeceğini bile düşünsen ne kadar alacaklar sanki en fazla?

50 TL alıyorlar genelde.
Aynen. Burada da öyle, elbette 50 TL az para değil ama kastım şu; arkadaş toplayacağı için istediği parçaları takacak bazı boş marka bilgisayarlara para verip de sıkıntı çekmeyecek. Yani elde edeceği karı düşünürsek 50 TL yanında hiç kalıyor.

Parçaları internetten alıp, Vatan gibi yerlerde ücretli bir şekilde toplatabiliyor muyuz? Yoksa parçaları Vatan'dan almak mecbur mu? Kendime güvenmiyorum ve bilgisayarcılara da.

İstanbul'da iseniz 100 TL'ye toplayabilirim. Görselde ki kendi sistemimdir.

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44
@SepuLtura -ẞ- komik olan nedir? Şu zamanda 50 TL para değil. 50 TL'ye toplayacak mahalle bilgisayarcısına ne derecede güvenilir bilemiyorum. Benim tarifem budur. Yaptığım sistem ortada mahalle bilgisayarcısından kat kat daha güzel bir toplama işlemi yapacağım gayet açık. İyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• 73375447_425119078202767_7824541629959634944_n.jpg
    73375447_425119078202767_7824541629959634944_n.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 122
Vatan bilgisayarın toplamasına gerek yok, artık YouTube'da baya rehber var ama yapamam diyorsanız başka bir teknik servise ve ya oyuncu ürün satan yerlere sorabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı