Parçaları Başka Yerden Alıp Kurulumu Başkasına Yaptırmak

emre mtlr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam öncelikle. Ben sistemimin parçalarını hepsiburada adlı siteden KDV indirimiyle alacağım. Ancak sistemin montajını, BIOS ayarlarını vb. şeyleri Vatan veya Sinerji Bilgisayar'a yaptırmak istiyorum. Montaj yapmaları için parçaları Vatan, Sinerji Bilgisayar'dan mı almak zorundayız yoksa para karşılığında başka bir mağazadan veya siteden alınca da montaj, sistem kurulumu, BIOS ayarlarını yapıyorlar mı?
Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaları al, rehberlerimizi izle, kendin topla, hem deneyim kazan hem de içine sinsin. Bence ikisi de yapmaz, ama tabii onlara sorman lazım bunlar. İletişim bölümünden iletişime geç ilgili sitelerle.
Kendim toplayacağım ancak parçaları monte ettikten sonra BIOS ayarları ve güncellemesinin nasıl yapılacağını bilmiyorum. Ve Technopat'ın Youtube kanalında bayağı önce çekilmiş bir video var. Güncel bir video olsa toplayacağım her şeyi yapacağım ancak kendime güvenmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim toplayacağım ancak parçaları monte ettikten sonra bios ayarları ve güncellemesinin nasıl yapılcağını bilmiyorum. Ve technopatın youtube kanalında bayağı önce çekilmiş bir video var. Güncel bir video olsa toplayacağım herşeyi yapacağım ancak kendime güvenmiyorum.
BIOS çok yeni bir sistem değil. Değişen çok bir şey yok. Anakart üreticisinin sitesine girip ilgili dosyayı edinip rehberdeki gibi Boot Menu'den açarak yapacaksın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı