Pardus akıllı tahtaya Windowstogo kurulursa sıkıntı oluşur mu?

Alper Pro

Centipat
Daha fazla  
Arçelik faz3 e-tap Pardus akıllı tahtaya Windows kurmak değil de windowstogo ile boot etsek cihazda sorun oluşur mu?

Merakımdan sormuştum sadece çalışır mı falan diye aklımda takılı kaldı.

Evet çalışır zamanında faz1 akıllı tahtada yaptım. Fakat daha öncesinden MEB sertifikası ve dokunmatik sürücülerini kurun.

Eğer BIOS'a girip müdahale edebiliyorsanız evet, çalıştırabilirsiniz. Herhangi bir sorun da olmaz.

Hocam, bizim faz1 de USB'yi otomatik boot ediyor büyük ihtimalle bunda da böyledir.

Evet çalışır zamanında faz1 akıllı tahtada yaptım. Fakat daha öncesinden MEB sertifikası ve dokunmatik sürücülerini kurun.

Hocam, bizim faz1 de USB'yi otomatik boot ediyor büyük ihtimalle bunda da böyledir.
Yaptıktan sonra arçelik garantiyi iptal etmedi mi yazılım değişikliği yüzünden?
Çünkü internette gördüğüm kadarıyla arçelik garantiyi iptal ediyormuş ya da akıllı tahtayı yapan hangi firmaysa işte.

Yaptıktan sonra Arçelik garantiyi iptal etmedi mi yazılım değişikliği yüzünden?
Çünkü internette gördüğüm kadarıyla Arçelik garantiyi iptal ediyormuş ya da akıllı tahtayı yapan hangi firmaysa işte.

Yazılım değişikliği yapmıyorsunuz ki. USB'den işletim sistemi çalıştırınca normalde kurulu olan işletim sistemine bir zararınız olmuyor.

Yazılım değişikliği yapmıyorsunuz ki. USB'den işletim sistemi çalıştırınca normalde kurulu olan işletim sistemine bir zararınız olmuyor.
Doğru şimdi aklıma gelmişti sizde yazdınız.
İyi Günler!

abim ben şimdi açtım wintogo öğretmenden izin alıp ama ekran 1920x1080p olmuyor ne yapmalıyız? Yoksa ekranın driverı mı kurulu değil windows kendi buldu zaten dokunmatik ekranın driverını

Son düzenleme:
Doğru şimdi aklıma gelmişti sizde yazdınız.
İyi günler!

Abim ben şimdi açtım wintogo öğretmenden izin alıp ama ekran 1920x1080p olmuyor ne yapmalıyız? Yoksa ekranın driverı mı kurulu değil Windows kendi buldu zaten dokunmatik ekranın driverını.

Sağ tık çözünürlük kısmından yapılmıyor mu? Ben Windows 10 ile yaptığımda böyle bir sorun olmamıştı Windows 10 ise güncellemeleri yapın.

Geri
Yukarı