Pardus akıllı tahtaya Windows 10 kurmak

Eski tahtalar Windows 7 ile kuruluyordu, yeni model griler de Windows 8 ile kuruluyor. Son zamanlarda bazı okullarda artan öğrencilerin kişisel kullanımı nedeniyle USB anahtar uygulamasına geçildi, bazı okullarda da Pardus kullanımı başladı. Bildiğim üzere MEB'in Pardus kullanın veya Windows 10 yüklemeyin gibi bir dayatması yok :)
Bizim tahtalar direkt pardus ile takıldı. Tek kaygım 4 adet İ3 3100 Windows 10 için yeterli olacak mıdır?

Var fakat sadece belirli dersler için okulda oluyoruz. Ayrıca BTR öğretmenlerinin benden farklı bir şey yapacakları yok.
Siz öğretmen misiniz öğrenci mi orasını anlamadım. BTR öğretmeni varsa tahtalar onların sorumluluğundadır, onlardan habersiz yapmayın. Arçelik tahtalar Pardus ile geldiyse o şekilde bırakın. Herkes kendi kafasına göre bu aletlere işletim sistemi kurmamalı.

Devlet insanları özgür yazılım felsefesine alıştırmak ve daha fazla para vermemek için Pardus yükletiyor. Hocalar da Windows 10 yükleyin diyor. Söyleyin hocanıza mağarasına geri dönsün.

Siz öğretmen misiniz öğrenci mi orasını anlamadım. BTR öğretmeni varsa tahtalar onların sorumluluğundadır, onlardan habersiz yapmayın. Arçelik tahtalar Pardus ile geldiyse o şekilde bırakın. Herkes kendi kafasına göre bu aletlere işletim sistemi kurmamalı.

1.'si Müdür Yardımcımızdan izin aldım.
2.'si Türkiye Teknoloji Takımı üyesiyim ve 1 Teknofest biyoteknoloji 2.liğim var. Anlayacağınız konu hakkında yeterli bilgiye sahibim.

Devlet insanları özgür yazılım felsefesine alıştırmak ve daha fazla para vermemek için Pardus yükletiyor. Hocalar da Windows 10 yükleyin diyor. Söyleyin hocanıza mağarasına geri dönsün.

Pardus'ta neredeyse hiçbir şey yapılmıyor. Ayrıca telefonu 1M ilerletince interneti kesiyor. Devlet bir şeyler yapmış ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı