Pardus durdu mu?

JahOver98

Centipat
Başlıktan da anlaşılacağı gibi durdu mu durmadı mı? Yoksa ben Pardus'a geçeceğim.
Artı olarak Pardus indirirsem Ubuntu'daki destekleyen oyunları orada oynayabilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizzat deneyimlemiş biri olarak pardus, ubuntuya kıyasla oyunlarda daha iyi performans veriyor. CSGO da bu farkı gözlemleyebilirsin.
Bizzat deneyimlemiş biri olarak pardus, ubuntuya kıyasla oyunlarda daha iyi performans veriyor. CSGO da bu farkı gözlemleyebilirsin.
Ayrıca Ubuntu şuanlık iyi, pardus biraz daha gelişmesini beklemeni öneririm. Herşey yerine daha oturmamış.

Şu an devam ediyor ama kullanması pek mantıklı bir şey değil bence.
Devam ediyor. Hatta bu sene okullardaki tahtaları Pardus'a geçirdiler.
Aslında 2012'den beri okullarda resmi olarak Pardus yüklü. Çoğu yerde yüklü değil. Orijinal imaj dosyasında Windows 7 ve Pardus aynı anda kuruluyor. Liseye giderken haftada bir, okula uğrayan bilgisayar hocası vardı. USB olarak vermişti. Bozulan bilgisayara format atıp duruyordum.

Şu an devam ediyor ama kullanması pek mantıklı bir şey değil bence.

Aslında 2012'den beri okullarda resmi olarak Pardus yüklü. Çoğu yerde yüklü değil. Orijinal imaj dosyasında Windows 7 ve Pardus aynı anda kuruluyor. Liseye giderken haftada bir, okula uğrayan bilgisayar hocası vardı. USB olarak vermişti. Bozulan bilgisayara format atıp duruyordum.
Bana da mantıklı gelmiyor.

Dediğiniz gibi kuruluydu ama süs gibiydi. Bu sene ana işletim sistemi yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı